Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat mk - Огласи за продажба на fiat автомобили!

126 , 1
500 , 7
Bravo , 22
Croma , 1
Doblo , 7
Ducato , 1
Fiorino , 2
Idea , 2
Linea , 3
Palio , 1
Panda , 1
Punto , 21
Scudo , 1
Stilo , 11
Uno , 8

"fiat mk" - ако вашето последно пребарување на интернет изгледаше вака, или пак ако нудите fiat автомобили за продажба од најпознатите модели од овој производител, во тој случај, Пазар3 Ви излегува во пресрет нудејќи Ви шанса за да пребарате или објавите оглас!Затоа, искористете ја фразата "fiat mk" во нашето поле за пребарување, или пак објавете оглас за продажба на fiat автомобили, и понудете го вашето fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat sedici, fiat bravo, fiat 500, fiat stilo, fiat scudo, бидејќи истиот тој оглас ќе Ви помогне да стапите во контакт со голем број на продавачи!

06 дек. 05:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

FIAT UNO 1.0 BENZIN 1997 GODINA REGISTRIRANO

999 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
02 дек. 19:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Bravo 1.4 benzin so atest plin 2010

4 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 14:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Top Fiat Punto 1.1 registracija do 12.01.2023

890 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 13:07 Претпријатие Автомобили , Кочани

Fiat Linea 1.4 78HP LPG

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
14 ноем. 14:34 Претпријатие Автомобили , Кочани

Fiat 500 1.2 70hp

8 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
08 ноем. 00:29 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 500

15 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
08 ноем. 00:29 Автомобили , Скопjе , Центар

Fiat 500

15 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
31 авг. 12:36 Автомобили , Кичево

Fiat Linea 1.4 Benzin Plin Prv sopstvenik

3 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 13:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Doblo MultiJet 13

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 20:39 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Tri komercijalni vozila Fiat Fiorino

8 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
21 фев. 23:09 Автомобили , Куманово

Fiat Scudo 2.0hdi 120ks plateni davacki vo top sostojba

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 22:39 Автомобили , Струга

Fiat 500 1.4 16V Lounge benzin 73kw 2009

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
24 апр. 11:56 Автомобили , Крива Паланка

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.6MJET 105KS 2012G.

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 11:42 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Bravo1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 20:54 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 m-jet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 23:34 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 21:14 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 16:54 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 16:57 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 12:38 Автомобили , Крива Паланка

Fiat Bravo 1.6 mjet 105ks 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 22:05 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 18:07 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 18:32 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO1.6 MJET 105KS 2012G.

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 18:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

Fiat Doblo Maxi 1.3 MultiJet 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 ноем. 14:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT BRAVO SX 1.2 FULL OPREMA PLIN A-TEST

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 14:01 Автомобили , Прилеп

FIAT GRANDE PUTO 1.4 BENZ MK REGISTR

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 01:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Fiat BRAVO GT 1.9JTD EXTRA Xenon Abarth

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 02:36 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto van Tovarno

2 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 јан. 04:34 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
28 дек. 10:37 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Bravo 1.9 jtd multijet 2-07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 11:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Linea 1.3 Multijet -15

6 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
19 јун. 12:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Stilo

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 11:41 Автомобили , Скопjе , Карпош

FIAT STILO 1.9JTD 80KS

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 16:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT PUNTO CLASIC 1.2

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
15 апр. 13:49 Автомобили , Штип

Fiat Doblo MAXI

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 21:04 Автомобили , Охрид

Fiat Stilo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 00:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT PUNTO II 1.2 8V REGISTRIRANO NOVI GUMI ZAMENA

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 18:49 Автомобили , Куманово

FIAT Grande Punto 1.3 JTD Lounge

4 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 08:48 Автомобили , Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9CDTI

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 јул. 18:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT IDEA 1.4 REGISTRIRANA NA MK

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
11 јул. 14:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Fiat Grande Punto kupeno vo MK najevtino

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999

Предлог: "fiat mk", "fiat punto", "fiat makedonija", prodavam "fiat 500 mk" се едни од опциите кои што можете да ги искористите за да пребарате огласи или пак за да регистрирате оглас за продажба на вашите fiat автомобили.Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на нови или половни автомобили на fiat mk?Фантастична понуда и побарувачка - автомобилите на fiat mk се несомнено едни од најмногу бараните и продаваните автомобили на нашиот сајт, а тоа е одлично и за оние кои бараат fiat автомобили, но и за оние кои нудат автомобили за продажба.Тука, вашите огласи за fiat автомобили ќе Ви донесат загарантирани купувачи на познатите модели на фиат - fiat panda, fiat punto, fiat doblo, fiat sedici 4x4, fiat 500, fiat stillo, fiat scudo и тн без притоа да се соочувате со никакви потешкотии!Респектабилен веб сајт - нашиот сајт e најпознатото огласувачко и купопродажно место во Македонија, а тоа не прави да бидеме одлични за секој еден кој што има потреба да најде или пак да продаде нешто, почнувајќи од fiat mk автомобили, разни видови на возила, па се до живеалишта, електроника, работа, инвентар за вашиот дом и семејство и се останато!Рекордна посетеност - посетеноста на Пазар3 е навистина голема, а тоа значи дека никогаш нема да помине долго време пред да бидете контактирани од заинтересирани купупвачи за вашите fiat mk автомобили, а ова, меѓу другото е и главната причина поради која луѓето го одбираат Пазар3 како место за огласување.Во ова ќе можете да се уверите и самите откако ќе објавите оглас за продажба на вашите fiat автомобили.Совети за пребарување и објавување на огласиДоколку вашата намера е да пребарате огласи, се што треба да направите е да ја искористите можноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него, да внесете фрази кои ја доловуваат вашата потреба на директен или индиректен начин - "fiat mk", "fiat punto", "fiat doblo" и сл.Откако ќе го притиснете копчето, нашиот систем ќе Ви понуди персонализирани огласи кои во целост соодејствуваат со тоа што го барате.Ако пак, вашата намера е да објавите оглас, тогаш Ве советуваме да обрнете големо внимание врз правилата за огласување но и на уредувањето на огласите.Ова подразбира пишување на кратки, јасни и доволно дискриптивни огласи почнувајќи од насловот prodavam "fiat mk" / avtomobil, главен дел во кој што ќе наведете повеќе карактеристики околу моделот - fiat punto, fiat doblo, fiat panda, fiat scudo, fiat 500, километража, година на производство и сл, и завршен дел кој што треба да го содржи вашиот телефонски број за контакт.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации