Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Focus | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Focus | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:44
Линк
, ,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 15:44
Линк
, ,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 08:56 , ,

Ford Focus 2011 1.6 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 13:45 , ,

Ford Focus 2011 1.6 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 00:05 , ,

Ford Focus 2004 dizel full oprema registrirana

2 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 02:35 , ,

Ford Focus 1.4B 2009 195.000km

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 14:09 , ,

FORD FOCUS 2000 1.7/66kw DIESEL

1 790 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 12:04 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5 dci 95ks 2016

8 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 17:49 , ,

Ford Focus C Max 1.6 vo odlicna sostojba

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 09:12 , ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 199 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 12:02 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5 TDCi 120ks - 2016g

8 900 МКД

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
12 окт. 10:25 Претпријатие , ,

Ford Focus -17 rent a car

51 ЕУР / дневно

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
03 окт. 08:04 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 benzin titanium

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 06:58 , ,

Ford Focus 1.8tdci -03

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
14 дек. 09:22 , ,

Ford Focus 1.6 TDCi -06 SO ZELEN KARTON

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 09:10 Претпријатие , ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 66 KW 90 KS -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 06:54 , ,

Ford Focus ne gjendje te regullt

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 15:44 , ,

Ford Focus tdci 1.6 -09

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 16:39 , ,

Ford Focus 1.6 tdci 90ks -06 extra

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 18:53 , ,

Ford Focus 1.6 90ks EXTRA

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 ноем. 12:12 , ,

FORD FOCUS TDCI SO ZELEN KARTON

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 14:09 , ,

Ford Focus Dizel 1.8 TDDI Swiss itno

2 199 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 07:36 , ,

Ford Focus 1.6 tdci 90ks

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 10:53 , ,

Ford Focus 1.6 Ghia

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
20 мај 20:52 , ,

Ford Focus 1.8 TDCI 116 KS

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 09:31 , ,

Ford Focus 1.8 - TDCI -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 апр. 11:10 , ,

Ford Focus moze i zamena za kombe

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:33 , ,

Ford Focus 1.8 dizel moze zamena

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 17:15 , ,

Ford Focus 1.6cdti -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 ноем. 19:47 , ,

Ford Focus 1.6tdci 90ks

5 236 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 окт. 18:40 , ,

Ford Focus 1.6 HDI

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт. 18:22 , ,

FORD FOCUS 1.8 tdci 74kw

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 21:56 , ,

FORD FOCUS ODLICNO SOCUVAN

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 23:49 , ,

Ford Focus

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
24 јун. 18:53 , ,

FORD FOCUS Odlicno socuvan

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 13:06 , ,

Ford Focus Zetec 1.4 16 ventilski, registriran

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
14 мај 13:44 , ,

FORD FOCUS 1.8 tdci 74kw

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 21:12 , ,

Ford Focus MOZE I ZAMENA

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 11:35 , ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI ODLICEN

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 10:42 , ,

Ford Focus

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
24 јан. 21:52 , ,

Ford Focus 1.8tdc neuvezuvan

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
17 ноем. 07:39 , ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI -06

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
09 окт. 10:58 , ,

Ford Focus ATEST/PLIN -09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 14:25 , ,

Ford Focus 1.6 tdci 90ks GHIA climatronic -08

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
19 септ. 09:20 , ,

Ford FOCUS 1.8 TDci KLIMA -05 Prva Reg

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 септ. 21:53 , ,

Ford Focus GHIA -08 1.6tdci 90ks Klimatronic

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
09 авг. 10:45 , ,

FORD FOCUS 1.8 TDdI -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
15 мај 14:22 , ,

FORD FOCUS 1.8 D -00 SO FULL OPREMA

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 08:18 , ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -03 120000km

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Focus | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации