Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford | Скопjе

C-Max , 9
Cougar , 1
Courier , 1
Escape , 1
Escort , 25
Fiesta , 75
Focus , 46
Fusion , 2
Galaxy , 11
Ka , 22
Kuga , 1
Mondeo , 40
Mustang , 1
Probe , 1
Puma , 1
S-Max , 6
Tourneo , 1
Transit , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:13 , ,

Ford Mondeo

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 02:02 , ,

Ford Smax 2010 automatik 2.0

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 07:29 , ,

Ford Mondeo

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 06:31 , ,

Ford Mondeo

333 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 23:10 , ,

Ford Fiesta 1.6 tdci

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 13:05 Претпријатие , ,

Ford Fiesta Connected 1.1i 75ks MT

15 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
08 јун. 18:09 Претпријатие , ,

Ford Focus Karavan

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 10:24 Претпријатие , ,

Ford Fiesta zatec ghia full oprema registriran

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 09:56 Претпријатие , ,

Top Ford Ka 1.3efi full oprema registrirana

1 150 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 19:32 , ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI registrirana cela godina super sostojba

3 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 13:59 Претпријатие , ,

Ford S-Max so sedum sedista

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 18:04 , ,

Ford 1.6 tdci vo odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 08:58 , ,

Ford Mondeo 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 08:57 , ,

Ford Focus 1.6 tdci vo odlicna sostojba

2 599 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 22:55 , ,

Ford Focus

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
14 фев. 16:04 , ,

Ford Tourneo 2013

15 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 фев. 15:25 , ,

Ford Fusion 1.4 tdci

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
25 дек. 10:08 , ,

Ford Focus C-Max dizel 2006

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 09:35 , ,

Ford Fiesta Titanium

9 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 10 000 - 14 999
05 ноем. 00:42 , ,

Ford Galaxy 1998 moze i zamena

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 17:19 , ,

Ford Galaxy 1998

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 01:03 , ,

Ford focus 1.6 tdci

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 18:16 , ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI registrirana vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 15:36 , ,

Се продава Форд Ескорт ТДИ

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 12:08 , ,

Ford Ka

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
15 апр. 20:45 , ,

Ford Tranzit Custom 2016 neuvezeno

16 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
02 апр. 04:18 , ,

Ford focus cabrio

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 21:56 , ,

Ford Focus 1.6 Ti-VLT fabricki plin

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 14:09 Претпријатие , ,

Ford Fiesta Endura registrirana odlicna

1 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 15:55 , ,

FORD FIESTA

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
16 фев. 16:12 , ,

ITNOOO SE PRODAVA 3.600 EVRA

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
24 дек. 14:42 Претпријатие , ,

FORD FIESTA Z TEC SO OPREMA REG DO AVGUST 2021

899 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
22 дек. 20:04 , ,

ITNOOO SE PRODAVA

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
15 дек. 18:50 , ,

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 tdci

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 17:55 , ,

ITNOOO SE PRODAVA 3.800 EVRA

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
03 дек. 13:46 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4x4 Automatik -18

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
13 ноем. 23:00 , ,

Ford Mondeo 1.8 TD 90ks *REGISTRIRANA*

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации