Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford | Тетово

Capri , 1
Escort , 2
Fiesta , 2
Focus , 10
Fusion , 2
Galaxy , 2
Transit , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 15:09 , ,

Ford Fusion 1.6 top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 06:01 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 20:51 , ,

Ford focus 1.6i 16 v

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
22 јан. 10:01 , ,

Se prodava ford focus 1.6i 16v

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 21:09 , ,

Se prodava ford focus 1.6 benzin

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
18 ноем. 04:46 , ,

Se prodava ford focus 1.6 16v

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
14 ноем. 13:30 , ,

Se prodava focus 1.6 i

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 07:29 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
08 септ. 00:35 , ,

Se prodava

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
04 јун. 16:55 , ,

Ford Fusion 1.6

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 08:33 , ,

Baram delovi za Ford Capri

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
27 септ. 17:24 , ,

Ford Fiesta

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
03 јан. 17:28 , ,

FORD TRANZIT 2008-07

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 13:48 , ,

Ford tranzit

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 21:47 , ,

Ford Escort Cabrio

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
06 авг. 15:16 , ,

FORD GALAXY 1.9TDI 85KW FULL OPREMA REG

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 11:52 , ,

Ford Focus Titanium

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 септ. 23:54 , ,

Ford Transit Dizel

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
13 јул. 16:34 , ,

Ford Transit 2.5

2 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
01 дек. 15:29 , ,

Ford Transit so frizider

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 22:05 , ,

FORD FOCUS -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
22 авг. 14:03 , ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI -03

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
01 авг. 12:53 , ,

Ford Galaxy 2.0 tdci -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 22:49 , ,

FORD TRNASIT T100-300 FULL OPREMA MNOGU SOCUVAN-01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 19:27 , ,

Ford Escort 1.6 -94

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 40 000 - 44 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации