Македонски | Shqip | English |

Opel tigra | Гевгелиjа | Возила | Автомобили

Opel , 1
22 мај 21:50 , ,

Opel Tigra 1.6

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999


Кон почеток