Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Ford , 13

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор fiesta,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: fiesta | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 15:15 , ,

Ford Fiesta

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 00:09 , ,

Ford Fiesta

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
22 авг. 15:25 , ,

FORD FIESTA

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
14 окт. 19:27 , ,

Ford Fiesta

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
25 септ. 14:09 , ,

Ford Fiesta cena po dogovor

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 17:05 , ,

Ford Fiesta dizel-14 neuvezena uste 3god Garancija

9 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 30 000 - 34 999
01 ноем. 03:17 , ,

FORD FIESTA 1.8 DIZEL -93

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 03:03 , ,

Ford Fiesta disel + vespa poklon -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 60 000 - 64 999
13 апр. 13:55 , ,

Ford Fiesta 1.8 TD -00

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 20:00 , ,

Ford Fiesta 1.8 D -99

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 14:52 , ,

Ford Fiesta 12.5 16v -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
22 апр. 10:39 , ,

Ford Fiesta -93

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 19:24 , ,

FORD FIESTA 1.6 DIZEL -85

450 ЕУР

Година: 1985
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување fiesta | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • fiesta во категорија Автомобили | Kia
  • fiesta во категорија Автомобили | Citroën | C1
  • fiesta во категорија Автомобили | Opel | Corsa
  • fiesta во категорија Автомобили | Škoda
  • fiesta во категорија Бродови и Водни скутери
  • Fiesta во категорија Автомобили | Ford | C-Max
  • Fiesta во категорија Автомобили | Fiat | Punto
  • fiesta во категорија Автомобили | Ford | Focus
  • fiesta во категорија Земјоделски и Шумски возила
  • Fiesta во категорија Автомобили | Ford | Fiesta

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации