Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Acura , 1
Alfa Romeo , 45
Alpina , 1
Audi , 302
BMW , 548
Cadillac , 1
Chevrolet , 27
Chrysler , 6
Citroën , 66
Corvette , 1
Dacia , 5
Daewoo , 18
Daihatsu , 1
Dodge , 5
Fiat , 146
Ford , 202
Honda , 7
Hummer , 1
Hyundai , 49
Jaguar , 8
Jeep , 37
Kia , 23
KTM , 1
Lada , 7
Lancia , 9
Land Rover , 19
Lexus , 3
Lincoln , 1
Mazda , 25
MINI , 25
Mitsubishi , 31
Nissan , 27
Opel , 362
Peugeot , 115
Piaggio , 1
Porsche , 8
Renault , 157
Rover , 13
Saab , 6
Seat , 52
Škoda , 28
Smart , 23
Ssangyong , 11
Subaru , 3
Suzuki , 11
Toyota , 23
UAZ , 1
Volvo , 11
Yugo , 7
Zastava , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 мар. 16:18
Линк
, ,

Citroen Xanitia 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 17:26
Линк
,

SE PRODAVA VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - COMFORT

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:40
Линк
,

Renault Megane 1

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 01:40
Линк
,

Renault Megane 1

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:19 ,

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:30 ,

SE PRODAVA VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - COMFORT

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:26 ,

SE PRODAVA VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - COMFORT

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:21 ,

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:38 ,

BMW 525 D

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:04 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 02:04 ,

Opel Astra h 1.6 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:03 ,

Nasir

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 23:57 ,

Se izdava deloven prostor

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
10 апр. 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 20:54 , ,

Fiat Multipla 1.6 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 19:34 ,

Bmw 520 dizel socuvano

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 18:18 ,

Audi A8 4.2 tdi quattro 351ps 2012

26 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 17:43 ,

VW Tiguan 2.0 tdi

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 13:40 , ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 11:58 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
10 апр. 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 08:42 ,

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 02:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 01:10 ,

Ford Escort

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 21:48 ,

VW Golf 6R -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
09 апр. 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 20:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
09 апр. 20:50 Претпријатие ,

BMW 520 D NAVI REGISTRIRANO FULL OPREMA

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 20:41 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.4 I AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 13:33 ,

Mercedes-Benz A160 cdi automatik

3 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 09:53 Претпријатие ,

Audi A3 2.0 tdi s-line dsg 170ks uvoz od Svajcaria

6 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:53 Претпријатие ,

Seat Toledo 1.9tdi 110ks klima extra sacuvano

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации