Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Acura , 1
Alfa Romeo , 42
Alpina , 1
Audi , 254
BMW , 490
Cadillac , 1
Chevrolet , 23
Chrysler , 4
Citroën , 70
Dacia , 4
Daewoo , 15
Dodge , 4
Fiat , 122
Ford , 162
Honda , 3
Hummer , 1
Hyundai , 44
Jaguar , 8
Jeep , 37
Kia , 17
KTM , 1
Lada , 5
Lancia , 9
Land Rover , 16
Lexus , 3
Lincoln , 1
Mazda , 26
MINI , 21
Mitsubishi , 31
Nissan , 20
Opel , 293
Peugeot , 107
Porsche , 7
Renault , 135
Rover , 12
Saab , 6
Seat , 40
Škoda , 24
Smart , 18
Ssangyong , 6
Subaru , 3
Suzuki , 9
Toyota , 19
UAZ , 1
Volvo , 7
Yugo , 7
Zastava , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 21:15
Link:
,

Golf 7 1.6 TDI Blue Motion HITNO!!!

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 00:05
Link:
,

Golf 3 1.9 TD

1 050 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 20:18 Претпријатие ,

VW SHARAN 2.0 TDI 8V 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA

6 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:18 Претпријатие ,

FIAT PANDA 1.2 8V KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 20:15 Претпријатие ,

BMW 520 D NAVI REGISTRIRANO FULL OPREMA

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:07 Претпријатие ,

FIAT 500 1.4 16V 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!



Кон почеток