Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Audi , 27
Fiat , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Audi a3,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Audi a3 | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 окт. 13:08 ,

VW Golf 5 TDI 1.9

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 20:38 Претпријатие ,

Audi A3 1.9tdi dpf 77kw uvoz od Svajcarija extra

6 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 17:15 ,

Audi A3 sedan 2013

22 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 15:15 ,

Audi A3 2.0 TDI 2008 170PS Automatic

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
21 септ. 20:04 ,

Audi A3 1.9 TDI

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 16:31 ,

Audi A3

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
19 јул. 23:59 ,

Audi a3 2.0 dsg s-line 2010

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 22:49 ,

Audi A3 SPORTBACK 2.0 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 септ. 23:37 , ,

Audi A3 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 21:54 ,

Audi A3 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 09:51 ,

Audi A3

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
01 авг. 19:50 ,

Audi A3

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 14:34 ,

Fiat Grande Punto -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
13 јул. 13:34 ,

AUDI A3 -06 2.0 TDI 140KS

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 21:39 ,

Audi A3 S-line

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
09 окт. 08:58 , ,

Audi A6

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 10:40 ,

Audi A3 2.0 tdi

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 10:32 ,

Audi A3 2.0TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
26 дек. 17:31 , ,

Audi A3

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 18:43 ,

Audi A3 -99

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 10:26 ,

Audi A3 -05

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
04 мај 11:56 ,

AUDI A3 1.9 TDI Sportback -09

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 12:43 ,

Nissan Terrano 3.0 4x4 moze zamena -04

7 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 06:21 ,

Audi A3 -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 15:22 ,

AUDI A3 1,9 TDI Sportback -09

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 12:20 , ,

Audi A3 -03

5 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 19:20 ,

AUDI A3 TDI -00

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
24 септ. 23:50 ,

AUDI A3 TDI I CRVENO -00 so full oprema

3 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 13:28 , ,

AUDI A3 1.9TDI Sportback -09

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
06 јун. 18:10 ,

AUDI A3 TDI 66 KW -97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Audi a3 | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Audi a3 во категорија Автомобили | Audi | Q7
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Citroën | C3
  • audi a3 во категорија Автомобили | Land Rover
  • audi a3 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 170 | А-класа
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Lada | Niva
  • Audi a3 во категорија Автомобили | Kia
  • Audi a3 во категорија Викендици
  • Audi a3 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • audi a3 во категорија Автомобили | Volvo | C30
  • audi a3 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Lupo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации