Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Fiat , 66
Ford , 1
Hyundai , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 јан. 18:58 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 13:17 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Multijed

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
22 јул. 19:53 ,

Fiat Grande Punto 2007

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 13:58 ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 03:36 ,

Fiat Grande Punto 1.9jtd 2006

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 10:37 ,

Fiat Punto Evo 2009

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 14:58 ,

Fiat Grande Punto automatic

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 17:53 ,

Fiat grande punto automatic

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 септ. 23:57 ,

FIAT PUNTO 2006 GODISEN ODLICNO

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 02:09 ,

fiat

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун. 11:02 ,

Fiat Punto 1.3 Multijet

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јан. 23:38 ,

Fiat Punto

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан. 20:50 ,

Fiat Punto 1.2 -10 kako novo so garancija

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 окт. 00:31 ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 10:09 ,

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
05 авг. 20:57 ,

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 15:41 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DISEL EKSTRA CENA

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 17:30 ,

Fiat Grande Punto 88kw 1.9jtd -07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 12:25 ,

Fiat Grande Punto 88kw 1.9jtd - 07

3 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 21:34 , ,

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
08 ноем. 08:40 ,

Fiat Punto

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
30 авг. 22:19 ,

Fiat Grande Punto

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 авг. 18:57 ,

FIAT PUNTO 1.1i

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 14:34 ,

Fiat Grande Punto -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 00:58 ,

Fiat Punto

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
08 мај 23:40 ,

Fiat Punto

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 11:57 ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD klima

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 00:20 , ,

Fiat Punto 1.9 jtd

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 14:25 ,

HYUNDAI TERRACAN 2.9CRDI -04 MOZE ZAMENA

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 13:56 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin-Plin MOZE ZAMENA

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 21:02 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
04 мар. 19:45 ,

Fiat Punto

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
04 мар. 18:13 , ,

Fiat Punto 1.1 benzin

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 17:35 ,

Fiat Punto

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 16:06 , ,

Fiat Grande Punto

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
09 фев. 21:18 ,

Fiat Grande Punto 1.3 multijet

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 21:45 , ,

Fiat Punto

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 22:31 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic DPF

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 дек. 17:47 , ,

Ford Fiesta 1.2benzin

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 13:57 ,

Fiat Punto vo odlicna sostojba

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
17 авг. 14:39 ,

FIAT PUNTO SPORTING 1.1 benzin plin

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 18:51 ,

Fiat Punto 1.9hdi dizel itno

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
28 мар. 22:34 ,

Fiat Punto registrirano itno

1 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 20:06 ,

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:36 ,

FIAT PUNTO 1.2

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 00:45 ,

Fiat Punto

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 65 000 - 69 999
16 ноем. 04:19 ,

Fiat Punto 1.8 HGT Full Oprema Uvezen od Svajc -04

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 18:06 ,

Fiat Punto 1.8 HGT -00

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
09 септ. 10:38 , ,

Fiat Punto 1.2 8v benzin vo super sostojba

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 02:49 ,

FIAT PUNTO 1,2BENZIN KLIMA -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Fiat punto во категорија Автомобили | Honda
  • Fiat punto во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Fox
  • fiat punto во категорија Автомобили | Renault | Kangoo
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Honda | Jazz
  • Fiat Punto во категорија Автомобили | Fiat | 500 Abarth
  • Fiat punto во категорија Возила
  • fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | 500
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | Linea
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Suzuki | Ignis
  • fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | Tipo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации