Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

BMW , 12
Audi , 7
Ford , 7
Opel , 6
Citroën , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Dodge , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Ssangyong , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 јун. 16:41 ,

VW Golf 7 1.6tdi bluemotion 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 14:09 ,

Golf 4 1998

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
23 јун. 19:11 ,

Golf 3 1996 1.9tdi 55kw dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 12:32 ,

Golf 3 1996 1.9 Dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:29 ,

Golf 4 1.4 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 00:32 ,

VW Golf 4 1.6 cist benzin

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 02:25 ,

GOLF 4

2 500 ЕУР

29 мај 15:25 ,

GOLF 4

2 500 ЕУР

11 мај 23:25 ,

GOLF 5

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 11:25 ,

Dodge Caliber 2.0 Tdi

5 500 МКД

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 01:48 ,

VW Golf 5 1.6fsi 2004

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 13:58 ,

VW Golf 5 dizel 2008

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
02 фев. 09:37 ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2011 full oprema

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
23 јан. 00:27 ,

VW Passat 2.0 dizel 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 19:45 ,

VW Golf 5 Plus

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 11:00 , ,

VW Golf 5 2008

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 14:17 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 14:39 ,

Opel Astra G

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 23:03 , ,

Zamena

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 00:55 ,

VW Golf 4 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
30 ноем. 20:39 ,

BMW X5 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 20:48 ,

VW Golf 6R 2011 benzin

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 19:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 13:08 ,

VW Golf 5 TDI 1.9

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 00:24 ,

Golf 7 1.6 tdi 81 2015 bluemocion

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
13 септ. 13:48 ,

VW Golf 7 gti 2013

22 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
07 септ. 01:51 ,

Golf 5

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 12:20 ,

VW Golf 6 1.4 benzin

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 16:54 ,

VW Golf 6 1.4 benzin 2011

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 18:06 ,

VW Golf 5 1.9 dizel 105ks

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 21:41 ,

VW Golf 5 1.9 2005 105ks

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 23:16 ,

VW Golf 4 tdi four motion 4X4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
31 мај 22:55 ,

VW Golf 5 2005 itno

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 10:52 ,

VW Golf 6 dizel 1.6 105ks

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 15:25 ,

Golf 5 1.9 tdi 2007

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 10:19 ,

VW Golf 1.6tdi bluemotion 105ks F1 2011

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 15:52 ,

VW Golf 5 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
27 мар. 21:11 , ,

Motor za VW Golf 6 plus

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 03:41 ,

Vw Golf V 1.9 2008

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 18:08 ,

GOLF 6 1.6TDI 105KS KS 2011 TEAM MODEL SO NAVIGACIJA

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 09:39 ,

VW Golf 5 1.9tdi -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 17:54 ,

Golf 6 1.6tdi bluemotion DSG7 F1

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 јан. 20:38 ,

Golf 5 1.4 benzin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
29 дек. 15:50 ,

VW GOLF 6 2.0 Tdi 81kw 110ks CISTI UNIKAT 078-307-567

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 15:50 ,

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS KS -11 BLUE MOTION MODEL

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 20:04 ,

Vw golf 7 2.0, zvicer

15 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
07 дек. 12:13 ,

VW Golf 7 2.0 Zvicer

15 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
02 дек. 10:52 ,

VW GOLF -10

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 12:27 ,

Golf 1.6 tdi 2015

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
28 ноем. 16:37 ,

Golf 7 1.6 tdi. Fabrika

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 7 во категорија Автомобили | BMW | X1 | X-модели
  • golf во категорија Автомобили | BMW | 4-серии
  • Golf во категорија Автомобили | GMC
  • golf 5 во категорија Автомобили | Jaguar
  • golf 4 во категорија Автомобили | Rover
  • Golf 7 во категорија Автомобили | Audi
  • golf во категорија Возила
  • golf во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | 190
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • GOLF 5 во категорија Автомобили | Fiat | Stilo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации