Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

BMW , 5
Opel , 4
Citroën , 2
Audi , 2
Nissan , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:18 ,

Se prodava Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

6 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
22 окт. 21:40 ,

BMW X5 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 13:08 ,

VW Golf 5 TDI 1.9

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:00 ,

Mercedes-Benz CLK 220 CDI unikat

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 01:51 ,

Golf 5

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 18:06 ,

VW Golf 5 1.9 dizel 105ks

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 21:41 ,

VW Golf 5 1.9 2005 105ks

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 22:55 ,

VW Golf 5 2005 itno

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 15:25 ,

Golf 5 1.9 tdi 2007

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 15:52 ,

VW Golf 5 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
16 апр. 00:18 ,

VW Golf 5 Plus

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 12:26 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007 registriran cela godina

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 09:39 ,

VW Golf 5 1.9tdi -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 20:38 ,

Golf 5 1.4 benzin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
16 ноем. 16:48 ,

VW Golf 5

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:01 ,

Golf7 2014

11 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 03:18 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE UVOZ OD GERMANIA TOOP

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 19:50 ,

vw golf plus

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 11:51 ,

Perfektno Domakjinski zacuvan Golf 5 1.9 TDI

5 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 11:41 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 GOALL GT MODEL UNIKAT

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 јун. 23:11 ,

BMW 320ci

5 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:53 ,

golf5

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 јун. 02:53 ,

golf5

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 јун. 02:53 ,

golf5

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 јун. 02:43 ,

golf5

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
14 мај 16:47 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 16:43 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -08 SIVI PANTER UNIKAT

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 17:01 ,

VW Golf 5 1.9tdi -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 12:37 ,

VW Golf 5 4x4

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 13:39 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -08 PLUS MODEL UNIKAT

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 20:25 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 16:01 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 6 BRZINI FABRIKA

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 16:40 ,

VW Golf 5 1.9 TDI -08

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
17 дек. 00:36 ,

VW Golf 5 Registriran

1 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
16 дек. 17:35 ,

BMW 530Xdrive 258ps M-packet -11 F10

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 20:07 ,

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 20:24 ,

BMW 530Xdrive F10 258ps 8brzini -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 12:01 ,

VW GOLF 5 1.9TDI -08 EKSTRA CENA

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 18:36 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 DPF MOTOR GOAL MODEL

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 дек. 21:25 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS UVOZ OD GERMANIA EXTRA

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 15:02 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -06 SPORT MODEL UNIKAT

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 09:59 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -06 SIVI PANTER 6 BRZI

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 12:00 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 CISTI UNIKAT

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 16:20 ,

VW Golf 5

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 19:49 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 окт. 22:13 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 13:00 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -06 SIVI PANTER

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 23:28 , ,

Fiat GrandPunto 1.3 multiJet -06/-07

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 12:38 ,

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -05 UNIKAT KOZA NAVIGACIJA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 01:13 ,

VW Golf 5

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 5 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Lancer
  • golf 5 во категорија Автомобили | Renault | Megane
  • golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf
  • golf 5 во категорија Автомобили | Audi | A1
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Ford | Ka
  • Golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf 5 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | B 180 | B-класа
  • golf 5 во категорија Возила
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Peugeot | 3008

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации