Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

BMW , 3
Audi , 3
Opel , 2
Citroën , 2
Mazda , 1
Kia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 6,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 6 | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 септ. 08:15 Автомобили , Гостивар

MAZDA 6 D. MOŹE ZAMENA SO GOLF 6 7

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 03:56 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz C200 CDİ

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 јул. 08:54 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Golf V 1.9

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
02 фев. 09:37 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 tdi 2011 full oprema

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
07 дек. 14:39 Автомобили , Гостивар

Opel Astra G

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 13:08 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 TDI 1.9

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 12:20 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.4 benzin

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 јул. 16:54 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.4 benzin 2011

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 23:16 Автомобили , Гостивар

VW Golf 4 tdi four motion 4X4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
17 мај 10:52 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 dizel 1.6 105ks

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 15:52 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
27 мар. 21:11 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Motor za VW Golf 6 plus

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 18:08 Автомобили , Гостивар

GOLF 6 1.6TDI 105KS KS 2011 TEAM MODEL SO NAVIGACIJA

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 17:54 Автомобили , Гостивар

Golf 6 1.6tdi bluemotion DSG7 F1

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 дек. 15:50 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0 Tdi 81kw 110ks CISTI UNIKAT 078-307-567

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 15:50 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS KS -11 BLUE MOTION MODEL

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 04:06 Автомобили , Гостивар

Hitno se prodava Golf 6 1.6 TDI 2011

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
16 ноем. 16:48 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 08:01 Автомобили , Гостивар

Golf7 2014

11 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 11:35 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 1.6TDI 105KS -11 HILINE EURO5

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 15:52 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 2.0TDI 4 MOTION

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 03:18 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 2.0 TDI HIGHLINE UVOZ OD GERMANIA TOOP

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 12:48 Автомобили , Гостивар

GOLF 6 1.6TDI 105KS KS 2011 GOD HILINE - UNIKAT

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 септ. 14:02 Автомобили , Гостивар

GOLF 6 20 TDI 110 KS 2010 GOD HILINE CISTI UNIKAT

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
18 авг. 00:04 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
15 авг. 11:51 Автомобили , Гостивар

Perfektno Domakjinski zacuvan Golf 5 1.9 TDI

5 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 21:12 Автомобили , Гостивар

Tauran 1.9 tdi 7 sedista

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 02:24 Автомобили , Гостивар

BMW 330XD 235PS 2006/7GOD CH full oprema

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 21:45 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 TDI prv sopstvenik 58.000km

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
22 фев. 13:28 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
22 фев. 13:24 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
05 фев. 16:01 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 6 BRZINI FABRIKA

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 17:35 Автомобили , Гостивар

BMW 530Xdrive 258ps M-packet -11 F10

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 20:07 Автомобили , Гостивар

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 20:24 Автомобили , Гостивар

BMW 530Xdrive F10 258ps 8brzini -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 18:36 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -07 DPF MOTOR GOAL MODEL

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 ноем. 18:12 Автомобили , Гостивар

Audi A4

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 окт. 09:59 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -06 SIVI PANTER 6 BRZI

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 19:49 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 авг. 11:44 Автомобили , Гостивар

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS -05 SIVI PANTER

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 16:00 Автомобили , Гостивар

Audi A6 keylees quattro

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
16 јул. 20:25 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 TDI 105 Ps Reg Do 02.05.2020

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 14:25 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.0cdti 4X4 -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 20:22 Автомобили , Гостивар

Mitsubishi Pajero

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 11:29 Автомобили , Гостивар

VW GOLF GTI TDI 150 KS

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 19:57 Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 tdi

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
21 окт. 12:03 Автомобили , Гостивар

Golf 6 2.0 110ps

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 22:03 Автомобили , Гостивар

Golf 5 2.0 tdi

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 18:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW GOLF 4 1.9 TDI 116 KS 6 BRZINI

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 6 | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 6 golf 6 golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 golf 6

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации