Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes s,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes s | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 мар. 17:06 ,

Mercedes-Benz S320 CDI Long Amg package s 63 amg body kit

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 19:50 ,

Mercedes s 320 cdi 4matic

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
15 мар. 00:30 ,

Mercedes Benz S 400

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 22:35 , ,

Mercedes S 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 18:53 ,

Mercedes S 350

31 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 00:10 ,

Mercedes E 290 avangarde

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 20:49 ,

Mercedes S 500

5 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 17:11 ,

Mercedes S 320

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 15:21 ,

Mercedes S 430

6 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 23:33 ,

Mercedes S 400 Hybrid

41 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 15:13 ,

Mercedes E 280 cdi Avantgarde -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 13:08 ,

Mercedes S 300 Avangard -97

5 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
11 ноем. 16:57 ,

Mercedes-Benz S 320 CDI 4 Matik -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 11:30 ,

Mercedes S 350 -93

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 00:45 ,

Mercedes-Benz S 320 CDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 16:47 ,

Mercedes S 350d -95

3 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes s | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации