Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Opel , 398
BMW , 2
Fiat , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:29 Автомобили , Гостивар

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 17:57 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.0 cdti 4x4 2009 moze zamena

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 03:12 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Meriva 1.7CDTI Cosmo 2006god.

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 09:09 Автомобили , Гостивар

Se prodava Opel DTI

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг. 05:03 Автомобили , Гостивар

Opel

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
25 авг. 19:14 Автомобили , Гостивар

Opel astra

6 600 МКД

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг. 13:02 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 2.2 disel god.2012 km.185000

111 111 111 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
15 авг. 05:11 Автомобили , Гостивар

Opel vectra 2.0 gl

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 20:49 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 2.2

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 20:07 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 2.2

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
30 јул. 11:29 Автомобили , Гостивар

OPEL ANTARA 2.0

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 11:25 Автомобили , Гостивар

OPEL ANTARA

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
18 јул. 10:56 Автомобили , Гостивар

Opel zafira

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 16:04 Автомобили , Гостивар

Opel zafira

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:14 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 17:59 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel astra 1.7 td

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 19:23 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel astra 1.7 td

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:10 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra C

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 05:32 Автомобили , Гостивар

Opel Omega

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
19 јун. 17:16 Автомобили , Гостивар

Gistivar

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
17 јун. 18:41 Автомобили , Гостивар

Gostivar

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
23 мај 20:21 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.8

1 200 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 11:01 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.8

1 200 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 09:50 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4 sport

1 111 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 11:56 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 19:07 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 01:28 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 2.2cdi 125hp

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 21:05 Автомобили , Гостивар

Opel Meriva 2006 registrirana

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 15:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra G 2.0dti 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 15:08 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.7

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 14:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Zafira 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 19:36 Автомобили , Гостивар

Opel Insignia 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 10:58 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4 sport

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
01 јан. 22:51 Автомобили , Гостивар

Opel Insignia 2.0cdti 160cv

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 17:10 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra H 1.3 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 14:39 Автомобили , Гостивар

Opel Astra G

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 00:01 Автомобили , Гостивар , Маврово

Opel Corsa C 1.8 2002

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 04:19 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.6CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 20:56 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.6 benzin 1993

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 03:27 Автомобили , Гостивар

Opel Astra GTC 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 11:51 Автомобили , Гостивар

Opel Frontera 2.2 diesel

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 20:01 Автомобили , Гостивар

Opel Antara 4X4

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 19:41 Автомобили , Гостивар

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации