Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

BMW , 2
Fiat , 2
Ford , 1
Jaguar , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 23:15 ,

VW Passat 2009 karavan

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 14:55 ,

VW Passat 2.0 TDI

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 00:49 ,

Passat

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 00:27 ,

VW Passat 2.0 dizel 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:01 ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI 2012

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 14:29 ,

VW Passat 2.0tdi 140ks 8v 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 19:05 ,

VW Passat 2.0tdi full oprema 2012

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
02 септ. 13:57 ,

VW Passat 2.0 motor so 140ks 2006 uvezen od Swiss

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 14:31 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 180.000km 2014

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 19:07 ,

VW Passat B6 4 motion tdi 2006

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 12:03 ,

VW Passat 2.0 dizel 2005

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 16:14 ,

Bmw 320D E90

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 12:32 ,

VW Passat 2.0 tdi highline 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 00:12 ,

VW PASSAT VARIANT DISEL AUTOMATIC -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 01:09 ,

Passat 1.9 tdi so 2 crveni

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 12:39 ,

VW PASSAT CC SPORTLINE 2.0TDI 125kw 170KS -11

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
26 јан. 11:46 ,

VW Passat 2.5 d moze i zamena

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
20 јан. 23:16 , ,

passat b7

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 21:07 ,

Passat 1.9

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 11:29 ,

Passat CC 2.0 TDI Sort Line

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 01:18 , ,

vrapcist

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 17:44 ,

Passat 2.0 tdi highline 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 10:36 ,

VW Passat 1.9

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
11 септ. 04:05 ,

VW Passat 1.9 tdi -09

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:46 ,

Passat 1.9 tdi 2009 highline

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:41 ,

Passat B6

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 17:51 ,

PONUDA ! VW Passat ALLTRACK-13 Highline DSG 125 KW

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 15:41 ,

VW Passat B5 samo kes

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 11:38 ,

VW Passat diezel -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
06 мар. 22:25 ,

VW Passat 1.9tdi 131ks

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 фев. 10:56 ,

VW PASSAT 20TDI 140 KS -09 COMFORT LINE

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 12:37 ,

VW Golf 5 4x4

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 15:38 ,

VW Passat 1.9 -00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 19:47 ,

VW Passat 1.9tdi 131ks -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
13 јан. 22:53 ,

VW Passat 1.9 tdi full servis

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 12:42 ,

VW Passat CC 2.0Tdi

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
12 дек. 13:41 , ,

VW Passat -12

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 13:38 ,

VW Passat

20 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
01 ноем. 21:35 ,

VW Passat

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 22:17 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4x4 170 hp DSG moze zamena

13 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 08:51 ,

VW Passat b5 2.0 tdi naj full oprema kako nov

3 350 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 18:22 ,

VW Passat

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
20 авг. 17:49 , ,

Peugeot 807 moze i zamena

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 18:55 ,

VW Passat 1.6 TDI Bluemotion

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
31 јул. 11:25 ,

VW Passat 1.9.tdi 116 Automatic

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 00:13 ,

VW Passat 2.0

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 17:40 ,

VW Passat

12 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 17:21 , ,

VW Passat

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Passat во категорија Автомобили | Fiat | Bravo
  • Passat во категорија Автомобили | Honda
  • Passat во категорија Автомобили | Land Rover
  • passat во категорија Автомобили | Lada | 111
  • Passat во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 200 | C-класа
  • PASSAT во категорија Автомобили | Daewoo | Matiz
  • Passat во категорија Автомобили | BMW | X5
  • passat во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C-класа
  • passat во категорија Автомобили | Seat | Ibiza
  • Passat во категорија Автомобили | Acura

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации