Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 23:47 , ,

VW Polo 1.2 benzin 127.00km so servisna kniska

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 ноем. 18:55 , ,

VW Polo 2005 dizel

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 окт. 18:45 ,

VW Polo 1.2tdi 2013

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
29 авг. 21:29 ,

Se prodava polo 1.4

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 11:44 ,

VW Polo 1.4 donesena od Svajcarija

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 21:32 ,

Polo 1.4 TDi 2006

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 мар. 12:44 ,

Polo 1.2

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 12:00 ,

E270 cdi Naj ubaviot vo MK

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 23:11 ,

VW POLO 1.2 KLIMA 47 KW UVOZ OD SVAJCARIA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 10:11 , ,

Volvo V40

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 00:35 ,

Polo itno

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
13 септ. 21:04 ,

Polo

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 18:10 ,

VW Polo -11 1.2 TSI 105 KS

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 40 000 - 44 999
09 јан. 09:02 ,

ВЊ Polo 1.2 I -06

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
12 дек. 13:01 ,

VW POLO -06

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 20:14 ,

VW Polo -98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
21 ноем. 15:16 ,

VW Polo 1.4 TDI Klima

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 16:20 ,

VW Polo 1.6

600 ЕУР

Година: 1987
Километража: 15 000 - 19 999
11 септ. 03:28 ,

VW Polo 1.9 hitnoo

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
07 септ. 21:02 ,

VW Polo 1.9 diesel hitno

2 699 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 09:14 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 17:33 ,

VW Polo 1.0 mpi benzin-plin dizna sistem

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 12:27 ,

VW Polo -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 фев. 00:23 ,

VW Polo -97

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 16:37 ,

VW Polo 1.6

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 22:16 , ,

VW POLO 1.4 TDI Eco-Motor R-line

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
15 ноем. 00:01 ,

VW Polo crvena

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
26 окт. 23:38 ,

VW Polo

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 11:19 ,

VW Polo -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 04:27 , ,

VW Polo

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
26 мај 00:00 ,

VW POLO 1.4 BENZIN/PLIN

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 11:06 , ,

VW Polo

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
01 фев. 16:15 ,

VW Polo

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
10 јан. 02:43 ,

VW Polo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 14:29 ,

VW POLO 1.4 BENZIN

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек. 16:49 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 21:38 ,

VW Polo

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 13:11 ,

VW POLO 1.4 TDI -05 UNIKAT

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
18 ноем. 02:37 ,

BMW 530d doneseno od CH Extra Full Zamena so Polo

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 12:16 ,

VW Polo 1.2 TSI Blue Technology

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
22 септ. 21:11 ,

VW Polo

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
01 септ. 17:14 ,

VW Polo Classic 1.9 sdi

1 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 21:38 ,

VW Polo

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 21:37 ,

VW POLO 1.2 16 V KLIMA 44KW ATESTIRAN PLIN

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 19:23 ,

VW Polo 1.0 registracia nema

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 11:39 ,

VW Polo 1.0 registracia nema

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 15:52 ,

VW Polo

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 14:38 ,

VW Polo

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 02:33 ,

VW Polo

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 11:06 , ,

BMW 318i -99

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Polo во категорија Автомобили | Smart
  • polo во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • polo во категорија Автомобили | Yugo
  • polo во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Honda | Accord
  • Polo во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • Polo во категорија Автомобили | Škoda | Felicia
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Honda
  • polo во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • polovni avtomobili во категорија Автомобили | Toyota | RAV 4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации