Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Opel , 125
BMW , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: opel astra | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 19:29 Автомобили , Гостивар

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 11:48 Автомобили , Гостивар

Opel Astra K 1.6CDTI

9 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 13:06 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 2.0 dizel automatic

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:33 Автомобили , Гостивар

Opel Astra h 1.7 cdti 2008 facelift top sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 17:48 Автомобили , Гостивар

Opel Astra dizel 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 00:17 Автомобили , Гостивар

1.6 16v benzin/atestiran plin

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
25 авг. 19:14 Автомобили , Гостивар

Opel astra

6 600 МКД

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 12:14 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 17:59 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel astra 1.7 td

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 19:23 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel astra 1.7 td

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 11:56 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 19:07 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 15:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra G 2.0dti 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 14:39 Автомобили , Гостивар

Opel Astra G

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 04:19 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.6CDTI

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 20:56 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.6 benzin 1993

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 03:27 Автомобили , Гостивар

Opel Astra GTC 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 септ. 12:21 Автомобили , Гостивар

Opel Astra GTC

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 10:01 Автомобили , Гостивар

Opel Astra h 1.6 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 04:34 Автомобили , Гостивар

Opel astra kupe 1.8

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 04:34 Автомобили , Гостивар

Opel astra 1.8 benzin

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 16:21 Автомобили , Гостивар , Ростуша

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI ECOFLEX 2009G

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 13:37 Автомобили , Гостивар

Opel Astra caravan 1.9 CDTI -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 09:05 Претпријатие Автомобили , Гостивар

Opel Astra turbo -00

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
06 ноем. 22:29 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Opel astra 1.7DTI2001

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
31 окт. 14:07 Автомобили , Гостивар

OPEL ASTRA 1.7 H MODEL 2008 /7ISUZU EKSTRA CENA

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 14:20 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Opel Astra -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
12 јул. 17:16 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 13:18 Автомобили , Гостивар

Opel Astra H 1.7cdTI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 10:32 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.6 Benzin Plin

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун. 12:50 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Opel astra 1.7dti 2001godina

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 12:50 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Opel Astra 1.7dti -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 04:54 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 15:45 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 22:14 Автомобили , Гостивар

Opel Astra H -08 1.9CDTI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 09:43 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 17:14 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.4 ����

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
14 јан. 17:02 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.4

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
20 дек. 16:06 Автомобили , Гостивар

Opel Astra -94

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
24 ноем. 12:45 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 22:25 Автомобили , Гостивар

Opel Astra Х -08

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
19 окт. 01:22 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.7 CDTI

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 01:41 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.9 CDTI

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
31 авг. 22:17 Автомобили , Гостивар

Opel Astra -09

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 јул. 17:37 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.6 16V

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 21:04 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.4 TOP

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 17:09 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 14:06 Автомобили , Гостивар

Opel Astra gtd isuzu motor

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 20:54 Автомобили , Гостивар

Opel Astra 1.9 caravan

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 22:50 Автомобили , Гостивар

Opel Astra

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување opel astra | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации