Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Opel , 77
BMW , 2
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: opel corsa | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 мај 09:50 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4 sport

1 111 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 10:58 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4 sport

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
29 ноем. 00:01 Автомобили , Гостивар , Маврово

Opel Corsa C 1.8 2002

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 14:18 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa D vt 83000km 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
13 јул. 09:04 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.0 eco 1999

950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 18:50 Автомобили , Гостивар

Se prodava Opel Corsa 1.2

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 17:52 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.3cdti 66kw -07

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 05:39 Автомобили , Гостивар

Opel corsa

3 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 11:17 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 11:41 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 12:13 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2 75ps Automatic

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 22:03 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa dizel 1.7 C isuzu motor

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
02 фев. 15:47 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa -07

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
02 јан. 17:16 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.3.cdti -05 kako novo so garancija

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 11:59 Автомобили , Гостивар

Opel corsa

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
11 окт. 23:11 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
24 септ. 22:11 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 14:02 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.0. 12V -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 10:35 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa -07 cela god. registrirana

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 23:57 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
28 авг. 17:04 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 09:09 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 22:07 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
09 фев. 22:16 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.3 CDTI

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 јан. 20:39 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 23:10 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa 1.3 cdci

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек. 10:53 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 14:36 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.3

Година: 1993
Километража: 45 000 - 49 999
06 јул. 01:04 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 5 000 - 9 999
06 јул. 01:04 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 5 000 - 9 999
25 мај 10:39 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa B 1.2

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 18:09 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.4

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 09:06 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2

1 050 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
13 фев. 14:05 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.2

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
07 фев. 21:28 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
04 јан. 01:10 Автомобили , Гостивар

Opel corsa D Ch

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 14:34 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 19:32 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 окт. 21:42 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.7 isuzu

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 окт. 23:04 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa C GSI

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 09:33 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa C GSI

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 03:19 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
20 авг. 01:37 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa c 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
18 јул. 19:46 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa Benzin CENA PO DOGOVOR

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
03 јул. 13:20 Автомобили , Гостивар

OPEL CORSA BENZIN CENA PO DOGOVOR

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 17:06 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa vo odlicna sostojba

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
01 јун. 00:06 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 16:38 Автомобили , Гостивар

OPEL CORSA BENZIN

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 16:18 Автомобили , Гостивар

OPEL CORSA REG CELA GODINA DO 04.2018 NOVI GUMI

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 апр. 19:17 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa 1.0 plin

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување opel corsa | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации