Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Audi , 38
BMW , 52
Chevrolet , 4
Chrysler , 2
Citroën , 6
Corvette , 1
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Fiat , 13
Ford , 36
Honda , 3
Hyundai , 4
Kia , 2
Lada , 1
MINI , 3
Nissan , 5
Opel , 35
Peugeot , 5
Porsche , 1
Renault , 21
Rover , 1
Seat , 10
Škoda , 2
Smart , 3
Suzuki , 1
Toyota , 2
Volvo , 2
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 00:27 , ,

VW Sharan 1.9 dizel 2009 itno

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 авг. 13:40 , ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 11:33 , ,

Shitet pasat

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:32 , ,

Prodavam ford fokus 2009god benz+plin

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 03:36 , ,

Prodava ili menuvam

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 11:58 , ,

Suzuki Vitara 2.0TD top sostojba

4 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 02:33 , ,

Land Rover Serie 88l oldtajmer

7 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 60 000 - 64 999
31 мар. 16:18 , ,

Citroen Xanitia 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
30 мар. 16:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 CDTI 4x4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 23:26 , ,

Motor za Vw golf 6 plus

1 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 17:23 , ,

ford maverick 4x4 moze zamena so moja doplata

1 МКД

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
01 фев. 02:02 , ,

Renault megane

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 02:02 , ,

Bmw525d

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 фев. 01:55 , ,

BMW 740 XD 20” FACELIFT BUSINESS CLASS

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 11:45 , ,

Vrapciste mersedes E270 CDI

5 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 11:14 , ,

Orjinal ve güzel

5 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 23:16 , ,

passat b7

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан. 02:04 , ,

zaradi shto kupiv druga kolla

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан. 18:38 , ,

audi a4

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:36 , ,

Bmw 320d 6 brzina

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
27 дек. 10:11 , ,

Volvo V40

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 дек. 17:00 , ,

Bmw 320d

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
10 дек. 01:18 , ,

vrapcist

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
10 дек. 01:17 , ,

Ford fiesta 1.25

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 12:36 , ,

Ford Fiesta 1.25

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 18:33 , ,

Renault Megane 1.9 disel -05

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 22:33 , ,

Renault Laguna 1.9 dci 05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 02:22 , ,

Mini moris

1 500 МКД

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 19:28 , ,

Mercedes-Benz E 320 -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 13:15 , ,

Audi A4 redesigne 1.9 TDI / 81KW

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
19 окт. 02:03 , ,

Mercedes-Benz -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 20:04 , ,

VW Passat 2.0tdi

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 18:36 , ,

Prodavam Alfa 147 JTD 1.9 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 17:16 , ,

Opel Astra

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 20:37 , ,

KOLATA SE PRODAVA

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 10:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML350 CDI BLUETEC 4MATIC

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 12:16 , ,

Cenata po dogovor

50 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 00:08 , ,

Open astra mote zamena

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
14 јун. 19:46 , ,

Porsche Cayenne TURBO 4.8 600hp

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 21:07 , ,

Moze zamena

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
14 апр. 16:30 , ,

BMW 525

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 18:36 , ,

Audi tip top regj 10 meseci novi gumi sfe noovo

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
21 мар. 21:31 , ,

Ford Focus -08 1.8 tdci

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 20:16 , ,

BMW 740d xdrive M sportpaket

22 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 17:19 , ,

Corvette C5 -99

14 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации