Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Audi , 8
BMW , 10
Chevrolet , 1
Fiat , 2
Ford , 3
Honda , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Opel , 8
Renault , 1
Seat , 2
Škoda , 1
Toyota , 2
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

31 мар. 21:40
Линк
Претпријатие ,

Bmw 530 xDrive 4x4 facelift kobra menuvac

9 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 00:03 ,

Nasir

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 20:50 Претпријатие ,

BMW 520 D NAVI REGISTRIRANO FULL OPREMA

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 20:41 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.4 I AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 09:53 Претпријатие ,

Audi A3 2.0 tdi s-line dsg 170ks uvoz od Svajcaria

6 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 09:53 Претпријатие ,

Seat Toledo 1.9tdi 110ks klima extra sacuvano

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 09:33 Претпријатие ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA

6 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 09:37 Претпријатие ,

Honda Jazz 1.4 i uvoz od Svajcarija so extra oprema

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 23:19 Претпријатие ,

AUDI A3 1.6 TDI S_LINE S_TRONIK UVOZ OD SVAJCARIA

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
31 мар. 22:03 Претпријатие ,

MITSUBISHI OUTLENDER 2.4 AVTOMATIK 4X4 UVOZ OD CH

5 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 21:56 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA FULL

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 21:40 Претпријатие ,

Bmw 530 xDrive 4x4 facelift kobra menuvac

9 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 22:06 Претпријатие ,

TOYOTA COROLLA 1.6 I AVTOMATIK KLIMA REGISTRIRANO

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 21:54 Претпријатие ,

VW GOLF 5 2.0 TDI 6 BRZ SPORTLINE

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 21:46 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 I 63 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

6 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 12:53 Претпријатие ,

VW SHARAN 2.0 TDI 8V 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA

6 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 14:22 Претпријатие ,

Bmw 320d

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 15:23 Претпријатие ,

Bmw X5 3.0si 272hp lpg moze i zamena

13 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
18 фев. 11:51 Претпријатие ,

Hummer H2 -08

28 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 14:48 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6tdi -13 prv sopstvenik

11 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
31 јан. 14:27 Претпријатие ,

Renault Modus -04

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
09 ноем. 09:05 Претпријатие ,

Opel Astra turbo -00

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
31 мар. 22:46 Претпријатие ,

Volkswagen Golf 7 Rtipe bluemotion

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 16:50 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.4 T-JET 96000km garantirano -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
28 јан. 20:20 Претпријатие ,

Bmw 530 xd

11 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 08:59 Претпријатие ,

Volkswagen Fox 1.4 i klima

2 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 12:45 ,

Opel Astra

750 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
15 ноем. 00:30 Претпријатие ,

Bmw e92 330XD

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 03:00 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 TDI Magnum

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации