Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гостивар

Acura , 1
Alfa Romeo , 44
Alpina , 1
Audi , 294
BMW , 537
Cadillac , 1
Chevrolet , 26
Chrysler , 6
Citroën , 66
Corvette , 1
Dacia , 5
Daewoo , 18
Daihatsu , 1
Dodge , 5
Fiat , 143
Ford , 199
Honda , 7
Hyundai , 49
Jaguar , 8
Jeep , 37
Kia , 22
KTM , 1
Lada , 7
Lancia , 9
Land Rover , 19
Lexus , 3
Lincoln , 1
Mazda , 25
MINI , 25
Mitsubishi , 28
Nissan , 27
Opel , 353
Peugeot , 115
Piaggio , 1
Porsche , 8
Renault , 156
Rover , 13
Saab , 6
Seat , 50
Škoda , 28
Smart , 23
Ssangyong , 11
Subaru , 3
Suzuki , 11
Toyota , 21
UAZ , 1
Volvo , 11
Yugo , 7
Zastava , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 17:30
Link:
,

SE PRODAVA VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - COMFORT

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 15:52
Link:
,

VW Golf 5 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999

Денес 02:33 , ,

Land Rover Serie 88l oldtajmer

7 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 02:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:10 ,

Ford Escort

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:48 ,

VW Golf 6R -11

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:54 ,

Fiat Qubo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 20:41 , ,

VW Golf 3 -94

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:45 ,

golf 5

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 23:19 ,

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 20:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр. 20:25 ,

Opel Frontera 2.2dti 4x4

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 14:41 ,

Bmw 520 dizel socuvano

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 14:21 ,

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 12:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 10:03 ,

Mitsbushi Pajero Sport

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 10:01 ,

Opel Astra h 1.6 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 08:38 ,

BMW 525 D

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 апр. 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 01:55 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
17 апр. 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 23:57 ,

Se izdava deloven prostor

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
16 апр. 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 20:54 , ,

Fiat Multipla 1.6 2002

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 17:43 ,

VW Tiguan 2.0 tdi

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 16:16 ,

Škoda Felicia LX 1.3 Benzin

900 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 40 000 - 44 999
16 апр. 15:52 ,

VW Golf 5 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
16 апр. 13:40 , ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 12:22 ,

Mercedes Benz - Redizajn 2005

5 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 11:58 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 апр. 09:05 ,

BMW 320 D -10 model 177ks

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 08:42 ,

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 00:18 ,

VW Golf 5 Plus

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 18:53 ,

VW Golf 1.6tdi bluemotion 105ks F1 2011

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 16:44 ,

Mercedes-Benz E 350 CDI Blueefficiency 7G

165 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 апр. 12:27 ,

Mercedes-Benz C 220 1998

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
13 апр. 18:23 ,

Audi A8 4.2 tdi quattro 351ps 2012

26 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 18:03 ,

Ford Focus 1,4 benz+plin

5 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
13 апр. 18:02 ,

VW Passat 2.0 tdi automatik

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
13 апр. 12:58 ,

Skoda Felicia 1.3 plin atest

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации