Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Hyundai mk | Продажба на половни Hyundai возила во Македонија од моделите hyundai tucson, hyundai i30, hyundai i20 на Пазар3

Accent , 284
Atos , 42
Coupe , 46
Elantra , 25
Excel , 2
Galloper , 22
Getz , 102
Grandeur , 1
H-1 , 19
H 100 , 4
Lantra , 48
Matrix , 10
Pony , 60
Santa Fe , 139
Santamo , 1
Sonata , 34
Terracan , 30
Trajet , 7
Tucson , 113
i10 , 33
i20 , 26
i30 , 91
i40 , 2
ix20 , 4
ix35 , 38
ix55 , 3

Pazar3, онлајн огласувачка платформа која Ви овозможува да пронајдете најдобри огласи за продажба на hyundai mk koristeni vozila во Македонија. Огласите на нашиот сајт се од нови и користени Hyundai возила, вклучувајќи ги моделите hyundai tucson, hyundai i30, hyundai i20, hyundai getz, hyundai i10, hyundai ix35, hyundai elantra и многу други. Pazar3, вашата следна автомобилска приказна почнува тука - со најширок избор на половни Hyundai автомобили во Македонија.
Се што треба да направите е да ги искористите клучните зборови и точниот модел кој ве интересира и да пребарате лесно и ефикасно.

05 дек. 08:27
Линк
Автомобили , Свети Николе

Hyundai Getz 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 14:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyundai i30, benzin/plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 20:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Accent GLS 1997, 90/66KV

1 190 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 14:45
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyundai i30, benzin/plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 09:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 REDIZAJN 2005 AUTOMATIC

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 14:39
Линк
Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Tucson 1.6 CRDi Premium

33 990 ЕУР

Година: 2022
Километража: 5 000 - 9 999
07 дек. 14:20 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai i10 1.1

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 13:18
Линк
Автомобили , Битола

HYUNDAI LANTRA 98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 10:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI i20 1.2 BENZIN 86KS GOD -13 BlueDrive LED NOVO FULL

5 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2007!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 02:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Elantra 1.6 benzin/plin

1 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 13:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI ix35 2.0CRDi 136KS 4x4 2012 MOZE ZAMENA

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 дек. 11:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I20 1.4 crdi-MOBIL STEF

4 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 08:27
Линк
Автомобили , Свети Николе

Hyundai Getz 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 09:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai i10 1.1benzin AutoMilano

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 08:30 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

HYUNDAI I20 1.4 CRDI 55KW.DINAMIK OPREMA

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 15:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

Hyundai Tucson 2020 Premium

23 800 МКД

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
30 ноем. 12:55 Претпријатие Автомобили , Куманово

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 81KW 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 18:25 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI ELANTRA 1.6 PETROL 127KS GLS 2017G

12 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
28 ноем. 14:07 Автомобили , Делчево

Hyundai Coupe

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 19:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 01:17 Автомобили , Скопjе , Бутел

Prodavam Hyundai accent

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 04:10 Автомобили , Куманово

HYUNDAI I30 , 1.6 CRDI, 85 KW , MOTOR NA LANEC

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 09:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyndai I 20 top sostojba 1.2 benzin ekonomichno

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 ноем. 05:09 Автомобили , Штип

Hyundai ix35 2.0 crdi 136kw

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 00:33 Автомобили , Прилеп

Hyndai Tucson 2.0 CRDI 4 WD Automatic

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 20:50 Автомобили , Прилеп

Hyndai Tucson 2.0 CRDI 4 WD Automatic

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 07:53 Претпријатие Автомобили , Велес

HYUNDAI ix35 2014g 1.7 CRDi-INVENTIVE

11 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 13:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Hyundai IX35 2.0 CRDI 4WD 135KW 184Hp

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
11 ноем. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 11:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI GETZ 1.1 70 KS KLIMA 5 VRATI UNIKAT - 08.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 11:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
09 ноем. 12:58 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

HYUNDAI i30 1.4 FACELIFT 11/2011 FULL OPREMA 17KI KAKO NOVA

5 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 19:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai I30 1.4 plin atest 2008 g full oprema neuvezeno

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 09:19 Автомобили , Скопjе , Петровец

Hyundai Accent

1 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 18:00 Автомобили , Струга

Hyundai i30 1.6 CRDI 116KS

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
04 ноем. 10:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava, 2011 god, bezin/plin

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 10:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 2011 FACELIFT BLUE DRIVE EKSTRA VOZILO

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
02 ноем. 09:02 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2019 Vip Auto

18 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
01 ноем. 11:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyndai Accent 1,3

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 15:26 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Hyndai i30 benzin/plin 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 01:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Prodavam Hyundai Grand Santa Fe 2.2 CRDi Premium

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 21:27 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Hyundai i20 1.6CRDi 90ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2011

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 00:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam Hyundai i10

4 500 МКД

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
17 окт. 00:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Prodavam Hyundai i10

4 500 МКД

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
15 окт. 18:13 Автомобили , Скопjе , Бутел

Hyundai i30 1.6 CRDI 90KS - ПЕРФЕКТНО!

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 окт. 18:52 Автомобили , Скопjе , Центар

Hyndai getz

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 окт. 20:20 Претпријатие Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 97KS. REDIZAJN 2008GOD. *96 000KM*

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
01 окт. 14:28 Автомобили , Скопjе , Центар

prodavam hundai matrix 2004 god. super sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
27 септ. 01:53 Автомобили , Македонски Брод

hyundai tucson

Година: 2005
Километража: 450 000 - 499 999
24 септ. 20:02 Автомобили , Кичево

Hyundai Tucson 2.0 CRDI

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Понуда на hyundai mk koristeni vozila на Пазар3


На Pazar3, ние го почитуваме Вашето време и пари. Со нашиот широк спектар на Hyundai автомобилски огласи, Вие ќе најдете точно она што го барате. Независно дали сте во потрага по користен Hyundai Tucson за Вашите авантури на патување или пак семејниот hyundai i30 за Вашето секојдневие, нашиот сајт Пазар3 Ви нуди богатство на можности. Во нашата понуда се вклучени и моделите i20, Getz, i10, ix35 и Elantra, секој со своите карактеристики и предности.


Pazar3 - Повеќе од обична онлјан огласувачка платформа


Повеќе од само платформа за продажба, Pazar3 е и место каде што лесно и брзо може да го пронајдете Вашиот следен половен Hyundai автомобил. Ние Ви ги обезбедуваме најдобрите огласи за hyundai polovni vozila во Македонија. Огласите на Pazar3.mk вклучуваат детални информации, вклучувајќи и слики, цена, и спецификации за секое возило, за да Ви помогнат во процесот на одлучување. Се што треба да направите е да пребарате со клучни зборови од типот: “hyundai tucson pazar3”, “hyundai tucson mk”, “hyundai mk” и други во зависност од желбата на купувачот.
Со Pazar3, изборот за Ваше следно возило подигнете го на повисоко ниво. Нашите огласи се ажурираат редовно, така што Вие може да бидете сигурни дека ќе ги видите последните огласи за Hyundai возилата во Македонија. Нашиот тим е вреден и посветен во својата работа за да ви обезбеди најдобро искуство во купувањето или огласување на вашиот следен користен Hyundai автомобил.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации