Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Kia

Besta , 7
Capital , 8
Carens , 23
Carnival , 59
Cerato , 12
Clarus , 14
K2500 , 1
K2700 , 1
Magentis , 5
Optima , 4
Picanto , 45
Pregio , 13
Pride , 19
Retona , 2
Rio , 61
Sephia , 30
Shuma , 7
Sorento , 149
Soul , 7
Sportage , 146
Venga , 7
cee´d , 92
pro_cee´d , 20

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Kia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 04:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se Prodava KIA RIO 2020 so 13.000km

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 13:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

prodavam Kia Sportage

20 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 04:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava KIA Sportage model 2023 godina kupena vo Skopje

Година: 2023
Километража: 10 000 - 14 999
27 ноем. 20:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA SPORTAGE 2021 NOVO VOZILO POD GARANCIJA

20 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 40 000 - 44 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Охрид

kia avela benzin/gas godina 2000 vo dobar sostojba

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
26 ноем. 15:54 Автомобили , Прилеп

Prodavam originalni cisto novi bandazi 15ki od Kia

400 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
24 ноем. 18:33 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Ceed 1.6CRDI 90ks Jimauto group

3 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 12:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia Sportage 2017

16 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
23 ноем. 12:12 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Ceed 1.6crdi 81kw 2013 Auto Kodeks

7 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 11:35 Претпријатие Автомобили , Велес

KIA SPORTAGE 2014g 1.7 CRDi-PREMIUM-86 000km

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн
21 ноем. 18:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Продавам Kia Sportage

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
21 ноем. 16:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Се продава Kia Sportage

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
21 ноем. 14:23 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Продавам Kia Sportage 1.7 CRDI 115KS PRV SOPSTVENIK

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
21 ноем. 10:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

PRODAVAM KIA BONGO

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 18:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA VENGA 1.4 benzin 2011g FULL OPREMA

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
17 ноем. 12:47 Автомобили , Тетово

Kia Rio 2020 god. so samo 19.000km!!

14 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
17 ноем. 12:39 Автомобили , Тетово

Kia Rio 2020 god. so samo 19.000km!!

14 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
16 ноем. 22:58 Претпријатие Автомобили , Битола

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 20:24 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

KIA VENGA 1.4 CRDi 66kw Čisto nova Maksauto M

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
13 ноем. 00:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Се продава КИА Спортаге 1.6 гди

17 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
11 ноем. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
11 ноем. 11:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
11 ноем. 11:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
09 ноем. 17:05 Автомобили , Кочани

Kia PicantoECO 1.0 69Hp 2012g.

66 666 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 10:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Ceed 1.6 crdi 2008 god Avto M&S

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 06:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia rio 1.2 so 80.000km neuvezeno prv gazda

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
29 окт. 12:04 Автомобили , Охрид

KIA OPTIMA (biznis limuzina od prv gazda)

10 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 08:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia ceed 1.6 crdi kako nova 185000km reg so zelen 07/24

4 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 15:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

KIA SOUL 1.6 CRDI 128KS 2015G LIMITED

11 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 10:12 Автомобили , Гостивар

kia Sorento

5 800 МКД

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
19 окт. 09:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Pro Ceed 109hp 2008

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 19:36 Автомобили , Кавадарци

Kia Picanoto EX 1.0 2008 benzin

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
15 окт. 11:15 Автомобили , Радовиш

Kia Sorento 2.5

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 15:46 Претпријатие Автомобили , Гостивар

Kia Sportage 2.0crdi

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
05 окт. 14:36 Автомобили , Тетово

Kia Shuma

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 23:27 Претпријатие Автомобили , Битола

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 20:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Ceed

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 11:36 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Carnival 2002

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 22:05 Автомобили , Велес

Kia Ceed GTLine 2022god. 7godini garancija

19 890 ЕУР

Година: 2022
Километража: 20 000 - 24 999
28 септ. 01:45 Автомобили , Гостивар

Kia Sorento Gostivar

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
24 септ. 20:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Продавам Kia Ceed

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
21 септ. 16:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia ceed

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
15 септ. 19:19 Автомобили , Охрид

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
15 септ. 16:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Pro Ceed 2009 (KIA service)

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
14 септ. 23:04 Автомобили , Прилеп

Prodavam Novi Bandazi i Gumi !!!

450 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
11 септ. 12:42 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA SPORTAGE 2017

19 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
07 септ. 14:52 Автомобили , Охрид

KIA OPTIMA (biznis vozilo od prv gazda so realni km)

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 01:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

kia ceed 2011 1.6 crdi (dizel)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
05 септ. 22:08 Автомобили , Тетово

Kia Sorento 2005

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 20:59 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia ceed 2009 benzin plin

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Kia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации