Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Kia Rio | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Kia Rio | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 авг. 19:26 , ,

KIA RIO 1.4CRDI 66KW 2012G PERFEKTNA

6 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 14:13 , ,

Kia Rio 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 18:05 , ,

Kia Rio 2002

300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 14:57 , ,

Kia Rio 2014

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 30 000 - 34 999
18 јул. 16:59 , ,

Kia Rio 1.3 2002 odlicno socuvana - neuvezena

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
30 мај 22:24 , ,

Kia Rio plin 2011

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
29 окт. 11:21 , ,

Kia Rio registriran atestiran plin full oprema

2 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 15:02 , ,

KIA RIO-06

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
11 јул. 08:00 Претпријатие , ,

Kia Rio1. 4 benzin+plin

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 18:04 , ,

Kia Rio

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 20:56 , ,

Kia Rio 1.4 CRDI

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 01:44 , ,

Kia RIO

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 апр. 00:59 , ,

Rio Kio

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
14 дек. 20:02 , ,

Kia Rio 1.4 so atest plin

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 12:47 , ,

Kia Rio

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
06 мај 14:36 , ,

Kia Rio 1.5 crdi Klimatronic

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 22:01 , ,

Kia Rio 1.5 crdi klimatronic

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 21:18 , ,

KIA RIO 1.4 so atest plin

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 апр. 17:00 , ,

Kia Rio

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 мар. 16:48 , ,

Kia Rio vozilo za taksi so licenca

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 17:05 , ,

Kia Rio 1,4 so atestiran plin

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
21 ноем. 08:39 , ,

KIA RIO Plin

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
21 јан. 19:29 , ,

Kia Rio

18 000 МКД

Година: 1994
Километража: 110 000 - 119 999
09 ноем. 15:24 , ,

Kia Rio 1.5 CRDI klima elektrika -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
14 јан. 15:44 , ,

Kia Rio -08

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 јан. 11:08 , ,

Kia Rio -16

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
11 јан. 09:47 , ,

Kia Rio -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
22 дек. 16:06 , ,

Kia Rio -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
07 дек. 12:43 , ,

Kia Rio -15

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
09 ноем. 07:20 , ,

Kia Rio -11

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
23 мај 00:29 , ,

KIA RIO 1.4 -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Kia Rio | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации