Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Kia

Besta , 6
Capital , 9
Carens , 22
Carnival , 57
Cerato , 11
Clarus , 15
K2500 , 2
Magentis , 6
Optima , 4
Picanto , 44
Pregio , 13
Pride , 18
Retona , 2
Rio , 54
Rocsta , 1
Sephia , 29
Shuma , 6
Sorento , 139
Soul , 10
Sportage , 123
Venga , 6
cee´d , 75
pro_cee´d , 15

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Kia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 22:39
Линк
, ,

Kia Carens 2.0 Dizel

2 800 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 12:15 , ,

Kia Ceed 2009

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 16:23
Линк
, ,

Kia Sportage 1.6 crdi 136ks model 2020

23 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
30 јун. 21:39 , ,

Kia Magentis 2001

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 15:06 Претпријатие , ,

Kia k2500 tovaren kamion

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
30 јун. 09:45 Претпријатие ,

KIA Sorento 2.2 crdi 2010 4X4 145kw 197ks euro 5

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 00:21 ,

Kia Ceed vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 12:47 Претпријатие , ,

Kia Soul 1.6crdi 2009 odlicen Avtobanda

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 јун. 09:07 Претпријатие , ,

Kia Optima 1.7crd 136ks

12 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 22:39
Линк
, ,

Kia Carens 2.0 Dizel

2 800 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 14:20 Претпријатие , ,

Kia Pregio dizel 1998

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
16 јун. 13:18 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.6 CRDI 90ks fejslift 2011 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 18:36 , ,

KIA Optima k5

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 12:29 Претпријатие , ,

Kia Soul 2011 full oprema fabrika 1.6crdi

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 11:08 , ,

Kia Picanto 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
14 јун. 17:25 , ,

Se prodava Kia Sportage 1.6 CRDi 136 KS model 2020 godina

24 599 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
14 јун. 17:23 , ,

KIA CEED 1.4i 66kw 2011g.EURO5

5 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 00:15 , ,

Kia Carens

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 14:52 ,

Kia Ceed 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 15:36 Претпријатие ,

Kia Sportage 1.7crdi premium

11 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 15:24 ,

Kia Ceed 1.4 SW 2009год. 109кс +дополнителна опрема

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 14:13 , ,

Kia Rio 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 21:39 , ,

Prodavam

4 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
28 мај 17:48 , ,

Kia Ceed 2006

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 21:31 , ,

Vredi da se vidi so site napraveni servisi

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 23:07 ,

Kia Pregio ekstra

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
16 мај 13:03 , ,

Kia Pro Ceed 1.4 benzin i plin sportski model 2010

4 180 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
14 мај 18:05 , ,

Kia Rio 2002

300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 08:52 , ,

Kia Clarus 1998 benzin i plin

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 мај 16:17 , ,

Kia Cee'd karavan benzin plin 1-4l 16v motor

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: > 500 000
05 мај 09:52 , ,

Kia Optima 1.7crdi perfektna neuvezena so 106.000km

12 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 21:04 ,

Kia Ceed 1.6gdi 135ps

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
14 апр. 18:04 , ,

Kia Sortage Diesel 1995

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
08 апр. 12:37 , ,

Kia Picanto 2007 benzin

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 13:41 ,

Kia Rio registrirana do 11.09.2022 so zelen karton

4 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
27 мар. 08:58 , ,

KIA Sportage 1.6

10 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 19:01 , ,

Kia Pride 1997 benzin itno

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
17 мар. 13:31 Претпријатие , ,

Kia Picanto 2005

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
14 мар. 22:39 ,

Kia Sportage 1999

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 12:49 , ,

Kia Sorento 2008 dizel

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Kia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации