Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кичево

Opel , 3
BMW , 3
Jeep , 3
Audi , 3
Nissan , 2
Lada , 2
Suzuki , 2
Škoda , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4x4,по категорија Автомобили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4x4 | Сите | Автомобили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 ноем. 23:02 Автомобили , Кичево

Vw Tiguan 2.0 TDi 4x4 Dsg

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 13:26 Автомобили , Кичево

Se prodava Hyundai Tucson 2005 4x4 dizel

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 23:21 Автомобили , Кичево

VW Passat Syncro

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 11:50 Автомобили , Кичево

Bmw x3 3.0d 4x4 Xdrive 2005god tip top

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 јан. 02:03 Автомобили , Кичево

Jeep Compass 4x4

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 01:01 Автомобили , Кичево

BMW 330 XD 4x4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун. 10:24 Автомобили , Кичево

Se prodava ili zamena so moja doplata.

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 20:41 Автомобили , Кичево

Suzuki Wagon R+ 4x4

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 14:03 Автомобили , Кичево

Suzuki Vitara 1.6 -94

2 999 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 21:31 Автомобили , Кичево

NISSAN X TRAIL 2.2 DCI 4x4

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
26 јан. 16:31 Автомобили , Кичево

Audi A3

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:33 Автомобили , Кичево

Opel Frontera

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 00:32 Автомобили , Кичево , Зајас

Opel Antara 20TD 4x4

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 17:24 Автомобили , Кичево

Mercedes 270 cdi

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
14 окт. 10:31 Автомобили , Кичево

Lada Niva 1.7 4x4 -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
19 јул. 11:23 Автомобили , Кичево

BMW X5 3.0 Disel

10 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 13:15 Автомобили , Кичево

Audi 1.9 131ps 4x4

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 14:02 Автомобили , Кичево

Opel Frontera B 4×4 2.2 16v

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
19 јун. 20:56 Автомобили , Кичево , Осломеј

JEEP GRAND CHEROKEE TNG -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар. 19:51 Автомобили , Кичево , Зајас

Jeep Cheroke 2.5 -01

5 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 14:06 Автомобили , Кичево

Skoda Octavia 1.6 TDi 4x4 FullOprema edisntven -10

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 20:59 Автомобили , Кичево , Зајас

Audi A4 1.9 tdi Quattro 4x4 -99

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 15:20 Автомобили , Кичево

LADA NIVA 4x4 SUV 1.7 benzin /plin -97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
07 ноем. 21:50 Автомобили , Кичево

Honda CR-V -00

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 14:53 Автомобили , Кичево

VW Passat CC 4x4 -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 15:17 Автомобили , Кичево

VW PASSAT Syncro 4x4 2.8 142kw benzin -99

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
13 јул. 15:24 Автомобили , Кичево

Mercedes-Benz ML 320 -02

9 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
04 јун. 16:55 Автомобили , Кичево

Se kupuva Chevrolet Captiva

13 фев. 18:31 Автомобили , Кичево , Пласница

Ssangyong Rexton 2.7DCI cena po Dogovor-05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 4x4 | Сите | Автомобили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации