Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кичево

Opel , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 мај 10:46 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 variant 1.4 TSI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 20:36 Автомобили , Кичево

Golf V Plus

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 20:59 Автомобили , Кичево , Вранештица

Golf 5 1.9 105 ks

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 22:36 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 (V) GTI 2.0T 200HP 2008 [SHITET]

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 16:32 Автомобили , Кичево

Golf 5 ; 1.9 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 18:13 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 12:08 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Golf 5 Plus 1.9 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 авг. 17:49 Автомобили , Кичево

GOLF 5 1.9 VO ODLICNA SOSTOJBA

3 890 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 15:38 Автомобили , Кичево

VW Golf 4 -03 1.9TDI 130KS

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
18 септ. 22:05 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 plus

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 17:02 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 V 1.9 TDI GOAL -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 16:36 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.4 benzin

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
24 апр. 03:34 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 2.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 17:50 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 tdi

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 16:46 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
29 дек. 21:37 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 tdi

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
24 дек. 00:47 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 vo odlicna sostojba

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 18:57 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9TDI 105hp

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
24 јун. 16:44 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун. 20:31 Автомобили , Кичево

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 20:31 Автомобили , Кичево

VW Golf 4

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 16:33 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 gti

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 20:23 Автомобили , Кичево

VW Passat 1.9 Tdi

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 авг. 18:54 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 TDI

4 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 23:11 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Golf 1 so motor 1.6td od VW Golf 2

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 18:32 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks FULL OPREMA

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 15:37 Автомобили , Кичево

Se kupuva tabla od VW Golf 5

06 јун. 18:37 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 TDI 2.0 -04

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 23:50 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Golf 5 -03

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 14:35 Автомобили , Кичево , Зајас

VW Golf 5 -04

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
20 окт. 12:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Golf 5 GTI -07

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
14 септ. 02:31 Автомобили , Кичево

VW Golf 5 1.9 tdi -07

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 14:49 Автомобили , Кичево

Opel Astra 2.0 Tdi -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации