Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 јун. 11:39 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 мај 19:35 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 19:35 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 tdi 2007 highline

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 мај 09:43 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 benzin 2009

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 21:31 ,

VW POLO 1.4 TDI HIGHLINE 07

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 13:02 Претпријатие ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp Bluemotion

8 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 00:45 ,

Se prodava WV Polo 2009 godina 1.4 dizel, top sostojba, full

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 16:33 ,

Peugeot 307 cc 2.0 100kw 136 hp -04

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 22:26 ,

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 20:50 ,

VW Polo 1.4

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 01:53 ,

☆☆2008 VOLKSWAGEN POLO 1.4TDI 82KS STAKLO☆☆

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
10 апр. 09:08 ,

VW Polo 1.4 TDI 3,5l/100km -08 vo super sostojba

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
21 дек. 17:20 ,

VW Polo 1.6

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 17:16 ,

VW POLO 1.4 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 18:45 ,

VW POLO 1.4 WV POLO 1.4 SEAT LEON 1.9

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 19:27 ,

VW Polo 1.4 TDI

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
30 јун. 23:55 ,

VW Polo karavan 1.9 SDI dobro zacuvana

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
20 јун. 18:50 ,

VW POLO 1.4TDI STAKLO

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 19:41 , ,

VW Polo

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 16:14 , ,

VW Polo itno

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 22:05 ,

VW Polo 1.4 tdi

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 01:56 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
14 окт. 09:07 ,

VW Polo 1.9d

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
21 септ. 19:44 ,

VW Polo

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг. 13:12 , ,

VW Polo sdi 1.9

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 04:32 ,

VW Polo

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
07 јул. 15:02 ,

VW Polo 1.9 dizel

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 12:23 ,

VW Polo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 21:57 ,

VW Polo

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 20:37 ,

VW Polo clasic 1.9 SDI

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 19:58 , ,

VW Polo 1.4 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 11:51 ,

VW Polo 1.4 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 21:41 ,

VW Polo

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 23:47 ,

VW Polo -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
14 авг. 15:58 ,

VW Polo -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
19 мај 07:12 ,

VW POLO 1,4 TDI 75 KS FULL -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
25 апр. 22:08 ,

VW Polo 1.9 dizel -98

1 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
21 апр. 16:51 ,

VW Polo 1.4 TDI -00

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 21:52 ,

VW POLO -01

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 19:35 ,

VW Polo -01

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 15:15 Претпријатие ,

VW Polo 1.4tdi -04 full oprema top sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 19:11 ,

VW POLO 1.4 TDI -01

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
23 авг. 13:25 ,

VW Polo 1.9 SDI -01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
24 мар. 19:59 ,

VW POLO 1,4 TDI -02

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
13 мар. 21:24 ,

VW Polo -02

3 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 19:40 ,

VW Polo 1.4 TDI -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
02 фев. 10:58 ,

VW POLO 1,4 TDI 75 KS FULL -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
22 јан. 12:55 ,

VW POLO 1.4 TDI - 04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

polo polo Polo polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации