Македонски | Shqip | English |

Polo 1.4 | Кочани | Возила | Автомобили

24 ноем. 22:26 ,

VW Polo

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 20:50 ,

VW Polo 1.4

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 09:08 ,

VW Polo 1.4 TDI 3,5l/100km -08 vo super sostojba

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 ноем. 17:16 ,

VW POLO 1.4 TDI

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 18:45 ,

VW POLO 1.4 WV POLO 1.4 SEAT LEON 1.9

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 19:27 ,

VW Polo 1.4 TDI

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 18:50 ,

VW POLO 1.4TDI STAKLO

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 22:05 ,

VW Polo 1.4 tdi

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 01:56 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 19:58 , ,

VW Polo 1.4 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
02 фев. 11:51 ,

VW Polo 1.4 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 07:12 ,

VW POLO 1,4 TDI 75 KS FULL -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
21 апр. 16:51 ,

VW Polo 1.4 TDI -00

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан. 19:11 ,

VW POLO 1.4 TDI -01

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
13 мар. 21:24 ,

VW Polo -02

3 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 19:40 ,

VW Polo 1.4 TDI -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
02 фев. 10:58 ,

VW POLO 1,4 TDI 75 KS FULL -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
22 јан. 12:55 ,

VW POLO 1.4 TDI - 04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999

Слични пребарувања

Polo 1.4 polo 1.4 Polo 1.4 Polo 1.4

Кон почеток