Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кратово

Audi , 12
BMW , 4
Chevrolet , 1
Citroën , 6
Daewoo , 6
Daihatsu , 1
Fiat , 10
Ford , 10
Hyundai , 4
Kia , 3
Lada , 5
Mazda , 4
Nissan , 4
Opel , 25
Peugeot , 4
Pontiac , 1
Renault , 5
Seat , 6
Škoda , 1
Smart , 1
Toyota , 5
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 19:45 ,

VW Volkswagen Passat B7 2.0 TDI BlueMotion Comfortline

11 890 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
24 јул. 01:45 ,

VW Golf 4 1.9 TDI Highline

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 20:30 ,

Hyundai accent

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 10:18 ,

Smart for Two

2 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
31 мај 02:25 ,

Seat Cordoba 1997 God benzin plin reg cela godina atestirana

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 11:57 ,

Fiat Punto 1998

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 45 000 - 49 999
24 мај 12:31 ,

Mercedes benz ML 270 CDI

7 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 13:24 ,

Mercedes-Benz ML 270 2009

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 12:43 ,

Mercedes-Benz A 170 1999

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 18:26 ,

VW Lupo 1999 itno

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 19:55 ,

VW Lupo 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 20:16 ,

VW Touran 2.0tdi 2004

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 11:13 ,

WOLKSVAGEN GOLF 5 GT 2007 GODINA!

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 08:57 ,

Vw tuaran

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:25 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 18:13 ,

Оpel Аstra G dizel

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 13:56 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2002

3 299 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
04 дек. 23:53 ,

Audi A3 1.9TDI 90 ps

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 18:36 ,

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 00:53 ,

Opel Zafira 1.9TDI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 03:19 ,

VW Passat dizel 1996

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
30 авг. 21:29 ,

Audi A6 1995

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
24 јул. 06:53 ,

Mercedes-Benz B 200 uvoz od Norveska

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
13 јун. 19:34 ,

Opel Corsa 1997 benzin i plin

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 15:59 ,

VW Polo 1.4 TDI

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:25 ,

Seat

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 16:22 ,

BMW 3.320i Series Touring Model year 2008 Kilometer 179 000

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 01:17 ,

Golf 4 1.9 TDI 90ks

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 13:28 ,

Passat GT SPORT 177PH DSG avtomatik

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 12:59 ,

Peugeot 206 -10

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
26 окт. 18:47 ,

Se prodava

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 13:30 ,

Skoda Roomster 1.9 77kw

4 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 08:20 ,

AUDI A3 UNIKAT SPORTBACK

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 00:15 ,

Mazda 626

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 15:13 ,

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V motor

4 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 18:03 ,

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
25 апр. 09:24 ,

BMW 118 2.0 -06

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 20:23 ,

OPEL ZAFIRA

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 21:21 ,

Mazda 626

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 08:24 ,

Opel Corsa 1.2 -06

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 фев. 16:40 ,

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 09:20 ,

TOYOTA AVENSIS -18

20 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
24 дек. 22:02 ,

Ford Focus 1.8 tddi moze cel ili na delovi

600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 19:57 ,

Peugeot 206 cc

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 17:10 ,

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:02 ,

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:45 ,

Seat Ibiza

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 окт. 12:14 ,

LADA RIVA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации