Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кратово

Opel , 26

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 септ. 11:21 Автомобили , Кратово

Extra cena

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 18:13 Автомобили , Кратово

Оpel Аstra G dizel

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 00:53 Автомобили , Кратово

Opel Zafira 1.9TDI

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 19:34 Автомобили , Кратово

Opel Corsa 1997 benzin i plin

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 20:23 Автомобили , Кратово

OPEL ZAFIRA

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 08:24 Автомобили , Кратово

Opel Corsa 1.2 -06

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 фев. 16:40 Автомобили , Кратово

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 23:27 Автомобили , Кратово

Opel Vectra X2.0DTL

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 09:45 Автомобили , Кратово

Opel Corsa -96

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 21:30 Автомобили , Кратово

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
12 апр. 13:24 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 080 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 16:17 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 01:31 Автомобили , Кратово

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 21:00 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 11:45 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 00:05 Автомобили , Кратово

Opel Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 08:25 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.7 desel Moze zamena

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:55 Автомобили , Кратово

Opel Astra G 2.0

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 14:53 Автомобили , Кратово

Opel Combo 1.3 cdti

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 17:58 Автомобили , Кратово

Opel Astra 1.6 benzin

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 11:42 Автомобили , Кратово

Opel Corsa -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 00:38 Автомобили , Кратово

OPEL CORSA 1.7 DI FULL OPREMA -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
25 мај 17:13 Автомобили , Кратово

Opel Vectra so Klima -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 08:51 Автомобили , Кратово

Peugeot 206 -01

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
25 мар. 01:19 Автомобили , Кратово

Opel Vectra so Atestiran Plinski Ured -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации