Македонски | Shqip | English |

Opel | Кратово | Возила | Автомобили

Opel , 23
26 јул. 23:05 ,

OPEL CORSA

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 20:23 ,

OPEL ZAFIRA

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 08:24 ,

Opel Corsa 1.2 -06

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 фев. 16:40 ,

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 23:27 ,

Opel Vectra X2.0DTL

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 09:45 ,

Opel Corsa -96

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 21:30 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
12 апр. 13:24 ,

Opel Astra 1.6 benzin

1 080 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 03:26 ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 16:17 ,

Opel Astra 1.6 benzin

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 01:31 ,

Opel Vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 21:00 ,

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 11:45 ,

Opel Astra 1.6 benzin

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 00:05 ,

Opel Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 08:25 ,

Opel Astra 1.7 desel Moze zamena

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:55 ,

Opel Astra G 2.0

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 14:53 ,

Opel Combo 1.3 cdti

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 17:58 ,

Opel Astra 1.6 benzin

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 11:42 ,

Opel Corsa -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 00:38 ,

OPEL CORSA 1.7 DI FULL OPREMA -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
25 мај 17:13 ,

Opel Vectra so Klima -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 08:51 ,

Peugeot 206 -01

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
25 мар. 01:19 ,

Opel Vectra so Atestiran Plinski Ured -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999

  • OPEL ASTRA во категорија Автомобили
  • Opel corsa во категорија Автомобили
  • Opel corsa во категорија Автомобили
  • Opel astra во категорија Автомобили
  • opel corsa во категорија Автомобили
  • Opel corsa во категорија Автомобили
  • OPEL ASTRA во категорија Автомобили
  • Opel corsa во категорија Автомобили
  • Opel во категорија Автомобили
  • opel corsa во категорија Автомобили

Кон почеток