Македонски | Shqip | English |

POLO | Кратово | Возила | Автомобили

26 јул. 23:05 ,

Wolksvagen polo

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 18:15 ,

VW Polo 1.9

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 19:17 ,

VW POLO 1.9 SDI KLIMA -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 13:11 ,

VW Polo 1.9 SDI -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 17:48 ,

VW Polo 1.4mpi 44 kw registrirano -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Слични пребарувања

polo polo polo polo Polo polo polo polo polo Polo

Кон почеток