Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vw,по категорија Автомобили,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vw | Сите | Автомобили | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 септ. 09:24 Автомобили , Кратово

VW Tuareg 2.5 TDI

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 01:45 Автомобили , Кратово

VW Golf 4 1.9 TDI Highline

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 18:26 Автомобили , Кратово

VW Lupo 1999 itno

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 19:55 Автомобили , Кратово

VW Lupo 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 20:16 Автомобили , Кратово

VW Touran 2.0tdi 2004

3 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
12 мар. 08:57 Автомобили , Кратово

Vw tuaran

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 15:25 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 03:19 Автомобили , Кратово

VW Passat dizel 1996

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
13 апр. 15:59 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.4 TDI

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 15:13 Автомобили , Кратово

VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V motor

4 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:10 Автомобили , Кратово

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:02 Автомобили , Кратово

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 09:07 Автомобили , Кратово

VW Golf hitno

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 16:29 Автомобили , Кратово

VW Passat b6

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
04 септ. 11:16 Автомобили , Кратово

VW Golf -06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 23:03 Автомобили , Кратово

VW GOLF 4 116ks

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
15 јул. 23:06 Автомобили , Кратово

VW Golf 1.9TDI unikatno zacuvan

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 јул. 15:26 Автомобили , Кратово

VW Passat 3

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 04:27 Автомобили , Кратово

VW Passat 6 2.0tdi se plateno do reg ekstra

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 18:15 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.9

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 22:25 Автомобили , Кратово

VW PASSAT

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 13:46 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 18:50 Автомобили , Кратово

VW Vento

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 23:15 Автомобили , Кратово

VW Passat

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 23:02 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
02 септ. 16:11 Автомобили , Кратово

VW Passat

1 450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 21:45 Автомобили , Кратово

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS SERVISNA KNISKA 6 BRZINI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 20:24 Автомобили , Кратово

VW Golf 4 1.9 tdi 110ks

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 14:49 Автомобили , Кратово

VW GOLF 4 1.9 TDI -00

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 04:36 Автомобили , Кратово

VW Touareg -04

8 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
19 септ. 21:38 Автомобили , Кратово

VW BORA 1.9 TDI -99

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 19:17 Автомобили , Кратово

VW POLO 1.9 SDI KLIMA -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
24 мај 20:32 Автомобили , Кратово

VW GOLF 4 DIZEL -99

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 13:11 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.9 SDI -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 17:48 Автомобили , Кратово

VW Polo 1.4mpi 44 kw registrirano -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 21:57 Автомобили , Кратово

VW PASSAT 1.9 TDI 90 KS FULL OPREMA -97

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 09:10 Автомобили , Кратово

VW Golf 1.9 tdi 90 ps -99

3 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 13:29 Автомобили , Кратово

VW PASSAT 1.9 TDI 90KS SVAJCARSKI REG -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vw | Сите | Автомобили | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vw polo Vw passat vw passat vw golf Vw polo vw vw passat vw passat Vw golf 5 vw

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации