Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кратово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор honda,по категорија Автомобили,или по локација Кратово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: honda | Сите | Автомобили | Кратово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


01 мај 18:38 Автомобили , Кратово

Se prodava Mercedes Avangard

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
17 фев. 15:21 Автомобили , Кратово

VW Golf 5 1.9 TDI 2008

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 јан. 11:38 Автомобили , Кратово

Audi A6

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 22:35 Автомобили , Кратово

Се продава golf 4 1.6 бензин

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 11:15 Автомобили , Кратово

Citroen Saxo

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 18:49 Автомобили , Кратово

Peugeot 308 1.6 hdi 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт. 20:50 Автомобили , Кратово

MERCEDES-BENZ GLK BLUEEFFICIENCY

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 18:27 Автомобили , Кратово

Ford Focus MK2 2005 2.0 TDCI

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 17:38 Автомобили , Кратово

Seat Ibiza 1.6

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 11:21 Автомобили , Кратово

Extra cena

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување honda | Сите | Автомобили | Кратово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


 • Honda во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
 • Honda Civic во категорија Автомобили | Chevrolet | Lacetti
 • Honda во категорија Автомобили | Dacia | Duster
 • Honda во категорија Моторцикли (над 50cc) | Honda
 • Honda во категорија Возила
 • Honda во категорија Моторцикли (над 50cc) | Kymco
 • honda во категорија Моторцикли (над 50cc) | Honda
 • honda во категорија Автомобили | Fiat | Stilo
 • Honda во категорија Моторцикли (над 50cc) | Kawasaki
 • honda во категорија Автомобили | Honda | Insight

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации