Македонски | Shqip | English |

lada | Кратово | Возила | Автомобили

Lada , 5
26 окт. 12:14 ,

LADA RIVA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
29 мај 17:52 ,

Lada 112 -03 moze zamena

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
26 дек. 21:35 ,

Lada Niva 1.7 4x4 -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
17 авг. 11:41 ,

LADA NIVA 1.7i -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999
14 авг. 10:52 ,

LADA NIVA 4X4 SO ATESTIRAN PLIN VLECNA KUKA.

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 80 000 - 84 999

  • lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Бродови и Водни скутери
  • lada niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија All Category
  • LADA Niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија Оштетени возила (за делови)
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Возила

Кон почеток