Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Opel , 70
Ford , 64
Peugeot , 43
Audi , 37
BMW , 25
Citroën , 18
Renault , 16
Seat , 13
Toyota , 11
Fiat , 11
Mazda , 7
Nissan , 4
Hyundai , 3
Škoda , 2
Volvo , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Kia , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford fiesta,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford fiesta | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 јул. 23:35 ,

Ford Fiesta 2000 benzin plin

700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 08:05 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.5 Tdci 75ks 2017 150.000km Vip Auto

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 09:42 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 4.5l/100km Vip Auto

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 09:38 Претпријатие ,

Audi A4 2.0tdi 150ks eu 6 led distronik Vip Auto

14 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 22:04 Претпријатие ,

VW Caddy 1.9 tdi 105ks dsg 7 sedista full Vip Auto

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 01:35 ,

Ford Fiesta 1.4tdci angels eyes xenon sport edition 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 14:50 Претпријатие ,

Citroen Grand C4 Picasso 1.6 hdi 110ks Vip Auto

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 21:24 ,

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
31 мар. 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
19 мар. 18:45 Претпријатие ,

OPEL ASTRA COSMO 1,7CDTI 2006 GOD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:33 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 18:29 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO EURO 5 ELIT AUTO

9 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:28 Претпријатие ,

BMW 316D 2012GOD ELIT AUTO

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:24 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS GOAL 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 13:40 ,

FORD FIESTA TDCI 1.4 50KW -08 MOZNA ZAMENA

28 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
19 јан. 19:53 Претпријатие ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS NAVIGACIJA EU 6 VIP AUTO

7 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
18 јан. 10:44 Претпријатие ,

MAZDA 6 2.2 SKYACTIV D 150KS GT-SPORT LED VIP AUTO

14 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
16 јан. 14:35 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110 KS EURO 6B NAVIG VIP AUTO

10 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 10:07 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6TDI 110KS FUL-LED NAVIGACIJA VIP AUTO

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 15:46 ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI 95 KS EURO-5 FACELIFT 4.5L/100 VIP AUTO

4 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
27 дек. 14:44 ,

Ford fiesta 2010 benzin 1.4 benzin plin fabricki

4 222 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
11 дек. 19:01 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 19:01 Претпријатие ,

AUDI A3 20TDI SPORTBACK -08 ELIT AUTO

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 19:00 Претпријатие ,

VW TIGUAN 4MOTION 2.0TDI 140KS ELI AUTO

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

AUDI A5 2.7TDI EURO5 -09 ELIT AUTO

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.25 BENZIN 2009 GOD

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 18:59 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ C320 CDI AUTOMATIC AVANGARDE

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 19:06 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO F1SHIFT-LED LIGHTS-NAVI-09

13 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford fiesta | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации