Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Opel , 58
Audi , 35
BMW , 33
Renault , 25
Ford , 21
Peugeot , 19
Seat , 19
Citroën , 17
Alfa Romeo , 14
Jeep , 14
Fiat , 12
Nissan , 7
Škoda , 4
Mazda , 3
Kia , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Toyota , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Jeep,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Jeep | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јул. 19:24 ,

Jeep Compass 4x4 2008 ne uvezuvan

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 јул. 15:07 Претпријатие ,

BMW 320D 163KS 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 2006

6 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 17:14 Претпријатие ,

Mercedes-Benz GLK 220CDI 4MATIC 170KS 7G TRONIC - 2010

13 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 21:01 Претпријатие ,

Audi A6 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 15:46 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9TDi 105ks *PANORAMA* UNIKAT - 2009

7 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 15:23 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI 8ventili 140ks 6brzini S-LINE - 08

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 00:03 Претпријатие ,

BMW 320D 163KS 6BRZINI *FACELIFT* EURO 5 - 2011

8 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:55 Претпријатие ,

VW Passat 6 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2009

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 09:01 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4HDi 75ks unikat 2010 moznost na rati

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 101KS - 2006

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 20:17 Претпријатие ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06 - MOZNOST NA RATI

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 21:14 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 05 MOZNOST NA RATI

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 21:12 Претпријатие ,

BMW X5 3.0D 235ks *KOZHA/NAVI* ZAMENA - 2008

11 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 16:52 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2008 MOZNOST NA RATI

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 23:08 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE - 2010

7 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:27 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD OVERLAND MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:07 Претпријатие ,

Seat Leon 2.0TDi 140ks 6brzini - 2007

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 20:05 Претпријатие ,

Mercedes B180 CDI 110ks 6brzini SPORT - 06 ZAMENA

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 16:05 Претпријатие ,

Seat Toledo 2.0TDi 140ks 6brzini *REG+SERV* - 05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 фев. 00:02 Претпријатие ,

Honda Civic 2.2 i-CDTi 140ks *SPORT* - 2008

5 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:58 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDi 105ks *REG+SERV* - 2007

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:58 Претпријатие ,

Audi A4 2.0TDI 140ks 6brzini *NAVIGACIJA* - 2006

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:58 Претпријатие ,

Ford Fusion 1.4TDCi 75ks 4l/100km *UNIKAT * - 2007

3 099 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 23:55 Претпријатие ,

Audi A6 3.0TDi 224ks *Quattro* FULL OPREMA - 06

6 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 17:14 Претпријатие ,

VW Touran 1.9TDi 105ks 6brzini *FACELIFT* - 2009

6 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 10:17 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6benzin *163.000km* - 2009godina

3 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
31 јан. 10:12 Претпријатие ,

Mercedes C 220 CDI 150ks 6brzini *NAVIGACIJA* - 06

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 10:10 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 Benzin 80ks *127.000km* - 2008

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 јан. 18:56 Претпријатие ,

Hyundai i20 1.4CRDi 90ks *143.000km* UNIKAT - 2012

4 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
30 јан. 13:42 Претпријатие ,

Jeep Compass 2.2crd 163ks Mercedes motor 4x4 -13

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 09:40 Претпријатие ,

JEEP CHEROKEE 2.8CRD 2006GOD

7 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Jeep | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Kërkime të ngjashme

jeep jeep Jeep jeep Jeep Jeep Jeep jeep jeep jeep

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации