Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Lada , 16
Opel , 5
Toyota , 4
BMW , 2
Citroën , 2
Nissan , 2
Audi , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Lada Niva,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Lada Niva | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мар. 18:18 ,

Lada Niva -94

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
06 јан. 19:31 ,

Lada Niva -94

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
02 дек. 05:12 ,

Lada niva

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 18:23 ,

Lada Niva 1.7 na plin esktra

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
03 мар. 19:20 ,

AUDI A3 2.0TDI S LINE NOVA KOLA 6 BRZINI

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 17:30 ,

Lada Niva 1.6

Година: 1994
Километража: 90 000 - 94 999
15 апр. 20:46 ,

Lada Niva 1.7 I

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
14 апр. 12:18 ,

Lada Niva

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
21 окт. 12:53 ,

LADA NIVA 1.7 BENZIN PLIN 64374 ORIGINALNI -96

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
20 јул. 16:34 ,

Lada Niva 4x4 1.7I -04

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
11 апр. 20:03 ,

Lada Niva so samo pominati 54 000 km -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
17 мар. 10:55 ,

Lada Niva 1.9 dizel -94

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 35 000 - 39 999
05 дек. 20:13 ,

Lada Niva 4x4 -94

Година: 1994
Километража: 75 000 - 79 999
30 окт. 07:20 ,

TOYOTA LAND CRUSIER 4X4 3.0 D4D DIZEL 01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
29 окт. 07:14 ,

BMW 320D 136 KS FUL OPREMA -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 20:31 ,

Lada Niva zacuvana -11

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
04 јун. 23:12 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90KS KLIMATRONIK 100%UNIKAT-02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 22:51 ,

VW POLO 1.4 TDI KLIMA 100% UNIKAT -01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 22:31 ,

HYUNDAI SANTA FE 2.0 CRDI 4X4 100% UNIKAT -06

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
02 јун. 08:06 ,

VW GOLF 2.0 TDI GT 140 KS 100% UNIKAT -08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 08:01 ,

MERCEDES C 220 CDI 150 KS 100% UNIKAT -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 20:30 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 4X4 6 BRZINI 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 мај 08:31 ,

VW POLO 1.9 TDI KLIMATRONIK 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 19:10 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 KLIMATRONIK 100% UNIKAT-06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 08:47 ,

TOYOTA RAV4 2.0 D4D DIZEL 4X4 100% UNIKAT -02

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 08:31 ,

OPEL FRONTERA 2.2 DTI 4X4 100% UNIKAT -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
19 апр. 08:11 ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 4X4 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
31 мар. 05:32 ,

Lada Niva -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 03:46 ,

Lada Niva -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Lada Niva | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации