Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Audi , 38
Peugeot , 33
Opel , 31
BMW , 21
Ford , 16
Citroën , 14
Fiat , 11
Nissan , 10
Seat , 10
Renault , 10
Mazda , 8
Toyota , 6
Hyundai , 4
Volvo , 4
Suzuki , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Honda , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes c,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes c | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:17 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220cdi 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 21:47 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6 bluehdi 100ks 2017 navigacija Vip Auto

10 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 07:55 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.5 Tdci 75ks 2017 150.000km Vip Auto

7 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
28 дек. 12:24 Претпријатие ,

Citroen C4 1.6 bluehdi 120ks mill navigacija Vip Auto

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек. 15:56 Претпријатие ,

Fiat Qubo 1.3 mjet 80ks euro 6 patnicko Vip Auto

7 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 09:23 Претпријатие ,

Audi A4 2.0tdi 150ks eu 6 led distronik Vip Auto

14 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 11:44 Претпријатие ,

Ford S-Max 2.0tdci 140ks titanium panorama Vip Auto

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 11:34 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks navigacija cosmo Vip Auto

8 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 13:52 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C250 CDI 204ks avantgarde navi Vip Auto

9 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 20:44 ,

Mercedes-Benz C 200cdi

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 08:03 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5 DCI 90ks EU 6 navigacija led Vip Auto

8 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
28 ноем. 18:15 ,

Mercedes-Benz C 200 dizel 1998

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 09:32 Претпријатие ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline distronik navi Vip Auto

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 09:45 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 10:13 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.6dci 130ks x-tronic n-connect Vip Auto

17 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 09:24 Претпријатие ,

Mini Cooper 1.4 benzin 95ks facelift 5.0l/100km Vip Auto

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 17:35 Претпријатие ,

BMW 320D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 17:34 Претпријатие ,

Renault Megane 1.9DCi *CABRIO* karmann AVTOMATIK - 2007

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
29 окт. 17:11 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5 Dci 110ks Euro 6b navi led Vip Auto

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
27 окт. 19:01 Претпријатие ,

Alfa Romeo Mito 1.3 mjet 95ks euro 5b Vip Auto

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes c | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации