Македонски | Shqip | English |

Mitsubishi | Крива Паланка | Возила | Автомобили

Mitsubishi , 10
30 авг. 11:16 Претпријатие ,

Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 16:04 ,

MITSUBISHI COLT 1.5 CDI 95KS GARANCIJA ZA KM!

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 фев. 11:45 Претпријатие ,

Mitsubisi Outlander 2.0Did 7 sedista

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 20:24 ,

Mitsubishi Grandis -10

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 16:19 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 73kw 100ks

6 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
20 мај 12:30 Претпријатие ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TDI 140KS -09

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 23:16 ,

Mitsubishi Pajero Pinin 2.0GDI KLIMA PLIN -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999


Кон почеток