Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Opel , 350
Audi , 92
Peugeot , 71
BMW , 60
Ford , 58
Renault , 47
Citroën , 41
Seat , 33
Fiat , 33
Alfa Romeo , 21
Nissan , 15
Toyota , 14
Mazda , 11
Škoda , 6
Hyundai , 6
Volvo , 6
Kia , 3
Honda , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 3
Suzuki , 2
MINI , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Lexus , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:47 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI ANGELS EYES-XENON-SPORT EDITION-06

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:39 ,

BMW 218D 110KW 150HP 8SPEED-GRAND TOURIER-15

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:27 ,

MAZDA 2 1.3 90HP 95 000KM-EXPRESSION-08

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 19:46 ,

Opel Astra J 1.7 cdti -12

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 14:50 Претпријатие ,

Citroen Grand C4 Picasso 1.6 hdi 110ks Vip Auto

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 12:59 Претпријатие ,

Citroen Grand C4 Picasso 1.6 hdi 110ks Vip Auto

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 12:16 Претпријатие ,

Audi A6 3.0 V6 TDI Euro 5 2013 mozna zamena

15 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 10:56 ,

Opel Astra J 1.7cdti 2014 sports tourer

6 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
04 јун. 16:59 ,

Opel Astra 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 20:22 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI cosmo 2011

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
30 мај 15:23 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI 8ventili 140ks 6brzini S-LINE - 08

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 10:46 ,

Opel Astra 1.7 isuzu 2009

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 17:44 ,

Opel Astra H 1.7 cdti

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 19:41 ,

Opel Astra G 2.0 DTI 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 00:03 Претпријатие ,

BMW 320D 163KS 6BRZINI *FACELIFT* EURO 5 - 2011

8 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:55 Претпријатие ,

VW Passat 6 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2009

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 12:39 ,

Opel Astra H1.7 CDTI 101ks

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 12:27 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti 110ks cosmo 2011

5 290 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 05:34 ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110KS 2010 GOD DIZEL

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
07 апр. 11:33 ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2010 dizel

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
05 апр. 09:01 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4HDi 75ks unikat 2010 moznost na rati

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 101KS - 2006

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 19:24 ,

Opel Astra H 1.9 cdti 120ks 2005 cosmo

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 апр. 00:00 ,

Opel Astra 1.7 Cdti Cosmo 2011

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
31 мар. 21:24 ,

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
31 мар. 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
21 мар. 20:17 Претпријатие ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06 - MOZNOST NA RATI

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 21:14 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 05 MOZNOST NA RATI

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 21:12 Претпријатие ,

BMW X5 3.0D 235ks *KOZHA/NAVI* ZAMENA - 2008

11 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:45 Претпријатие ,

OPEL ASTRA COSMO 1,7CDTI 2006 GOD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:33 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS KLIMATRONIK

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 18:29 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO EURO 5 ELIT AUTO

9 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 18:28 Претпријатие ,

BMW 316D 2012GOD ELIT AUTO

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации