Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Škoda , 26
Audi , 7
Citroën , 4
Peugeot , 4
Mazda , 3
Opel , 2
BMW , 2
Ford , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Kia , 1
Volvo , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор skoda,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: skoda | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 септ. 17:43 ,

SKODA OCTAVIA

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
25 јун. 12:23 Претпријатие ,

Skoda Yeti 2.0TDi 110KS panorama reg i serv 2011

8 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 09:08 Претпријатие ,

Skoda Yeti 2.0 TDI 4x4 novo 2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
31 мар. 21:24 ,

Mazda 2 1.3 90HP so 95.000km expression model 2008

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
31 мар. 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
04 фев. 18:56 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 BENZIN 95KS EURO-5 HIGHLINE -10 VIP AUTO

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 09:32 Претпријатие ,

AUDI A3 1.6TDI 110KS EU-6 SPORTBACK NAVI VIP AUTO

11 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
29 јан. 19:18 Претпријатие ,

PEUGEOT 2008 1.6BLUEHDI 95KS ALLURE AVTOM VIP AUTO

10 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
28 јан. 19:25 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS HIGHLINE EURO-5 VIP AUTO

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 19:53 Претпријатие ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS NAVIGACIJA EU 6 VIP AUTO

7 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
16 јан. 14:35 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTI 110 KS EURO 6B NAVIG VIP AUTO

10 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
11 јан. 10:07 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.6TDI 110KS FUL-LED NAVIGACIJA VIP AUTO

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 15:46 ,

FORD FIESTA 1.6 TDCI 95 KS EURO-5 FACELIFT 4.5L/100 VIP AUTO

4 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 дек. 10:31 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS 4 MOTION HIGHLINE VIP AUTO

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 09:29 Претпријатие ,

VW PASSAT 8 2.0 TDI 150KS COMFORTLINE EU6 VIP AUTO

15 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
01 дек. 19:06 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO F1SHIFT-LED LIGHTS-NAVI-09

13 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 18:57 ,

LANCIA YPSILON 1.3 MULITIJET 75HP-LUXURY PACKET-08

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
24 ноем. 12:19 Претпријатие ,

AUDI A 3 1.6 TDI 110 KS S-TRONIC BI-XENON VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 20:29 ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128HP-SAEMSKI EKSPONAT*LUXE*-09

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 19:08 ,

MAZDA 2 1.3 90HP-149 000KM-KOLA KAKO OD FABRIKA-09

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
14 ноем. 12:38 ,

VW GOLF 1.6 TDI 105-R-LINE BODY-NAVI-NOVI GUMI-11

6 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 18:47 Претпријатие ,

CITROEN C4 1.6 e-HDI 114KS 79 000KM EU-5 VIP AUTO

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
21 окт. 11:48 Претпријатие ,

Skoda Yeti 2.0TDI

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт. 11:32 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS EURO5 COMFORTLINE VIP AUTO

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 17:32 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.6tdi dsg 2015 euro 6

10 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 22:13 ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE UNIKATEN -09

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 22:08 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 105HP COMFORTLINE -15

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 22:05 ,

NISSAN MICRA 1.2-ACCENTA-REGISTRIRANA-LUX MODEL-03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 10:57 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI 177 KS DSG 88 000KM VIP AUTO

15 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
08 јул. 10:09 Претпријатие ,

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDI 115 KS ALURE NAVI VIP AUTO

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
08 јул. 09:33 Претпријатие ,

VW PASSAT 8 2.0 TDI 150KS DSG COMFORTLINE VIP AUTO

17 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
08 јул. 08:45 Претпријатие ,

AUDI A 3 2.0 TDI 150 KS EURO 6 SPORTBACK VIP AUTO

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
07 јул. 01:18 Претпријатие ,

VW NEW BEETLE CABRIO 1.9 TDI 105 KS KOZA VIP AUTO

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
03 јул. 15:37 ,

AUDI A2 1.4-131 000KM-VISTINSKI UNIKAT-04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 19:50 Претпријатие ,

MERCEDES C 220 CDI 170 KS AVANTGARDE LED VIP AUTO

12 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 11:35 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.9TDI -09

5 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 10:57 Претпријатие ,

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks KLIMA 4L/100km - 07

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 22:01 Претпријатие ,

VW GOLF - 6 2.0 TDI 140 KS DSG HIGH-LINE VIP AUTO

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
26 мар. 21:26 ,

Skoda Oktavia 1.9TDI 105Ks -07

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 14:58 ,

SKODA FELICIA 1.6 BENZIN PLIN REGISTRIRANA NOVA

690 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 12:51 ,

Skoda Felicia

Година: 1997
Километража: 55 000 - 59 999
10 фев. 16:43 ,

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 105KS REGISTRIRANA SERVISIRAN

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 20:05 ,

Skoda Felicia -96

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 19:57 ,

Skoda Octavia 2.0tdi 140ks -06 PROMOCIJAA

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 17:25 ,

Skoda Felicia benzin plin so ates

550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување skoda | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации