Македонски | Shqip | English |

Lada niva | Крушево | Возила | Автомобили

Lada , 2
08 јун. 06:54 ,

Lada Niva

1 000 ЕУР

Година: 1989
Километража: 0 - 4 999
12 јан. 01:54 ,

Lada Niva

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999

  • lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Бродови и Водни скутери
  • lada niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија All Category
  • LADA Niva во категорија Автомобили
  • lada niva во категорија Оштетени возила (за делови)
  • Lada niva во категорија Автомобили
  • Lada niva во категорија Возила

Кон почеток