Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Acura , 1
Alfa Romeo , 73
Alpina , 1
Audi , 438
BMW , 381
Cadillac , 1
Chevrolet , 34
Chrysler , 11
Citroën , 210
Dacia , 5
Daewoo , 47
Daihatsu , 3
Dodge , 7
Fiat , 197
Ford , 271
GMC , 1
Honda , 33
Hyundai , 48
Isuzu , 3
Jaguar , 6
Jeep , 29
Kia , 34
Lada , 24
Lancia , 16
Land Rover , 29
Lincoln , 1
Mazda , 54
MINI , 13
Mitsubishi , 25
Nissan , 47
Opel , 567
Peugeot , 344
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 268
Rover , 12
Saab , 3
Seat , 199
Škoda , 109
Smart , 26
Ssangyong , 5
Subaru , 5
Suzuki , 19
Toyota , 41
TVR , 1
VW Volkswagen , 1235
Volvo , 19
Wartburg , 2
Yugo , 33
Zastava , 21

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 јун. 13:35
Линк
,

Opel Corsa D 1.2 tovarno van atest plin klima

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 јун. 20:44
Линк
,

SKODA OCTAVIA EDITION 1.9TDI��������NOV UVOZ CH, AUTOMATIC!!

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 09:24
Линк
,

Kia Sportage II 2.0 dizel facelift redizajn

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 19:20 ,

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:48 ,

Reno Kango 2003

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:40 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:18
Линк
,

VOLVO XC 90 2.4DIZEL��������UVOZ CH, AUTOMATIC REG. MK EXTRA

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:52 ,

Audi A4 180ks 2007

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:25 ,

Alfa Romeo GT -07 JTDM 180ks

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:57 ,

Bmw 520d M extra sostojba

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:01 ,

Fiat Doblo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:35 , ,

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI-07 S LINE Uvoz Switzerland

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:19 ,

VW Tiguan 2.0 TDI Four Motion

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:15 ,

Audi A4 1.9tdi -01

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:52 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN METAN -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:33 ,

BMW 118d -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:01 ,

Audi A6 3.0tdi Quattro Swiss

5 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:01 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2010 euro 5

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:15 ,

Seat Altea 1.9 TDI 77kw Facelift 12.2009

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:16
Линк
,

VW EOS 2.0TDI��������NOV UVOZ CH CABRIO, INDIVIDUAL MODEL!!!

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:41 ,

VW Touran 2.0 TDI Avtomatik DSG

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 04:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 01:13 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:22 ,

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 22:42 Претпријатие ,

Bmw 530D gt panorama 2009 8g automatic AutoPlac Memo

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:33 , ,

Fiat Bravo multijet 1.9 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:07 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:57 ,

Bmw 530 2004 dizel

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:38
Линк
,

Chevrolet Spark 1.2 nov uvoz CH klima 2011 staklo

3 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:14 ,

VW Touran 2.0 dizel 2004

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 ,

Seat Leon 2.0 tdi Ch

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:45 ,

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:52 ,

Peugeot 308 1.6hdi 2013

6 399 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:49 ,

Citron Xsara -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:49 ,

Range Rover Sport 3.6 Diesel

11 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:56 ,

Mercedes Benz B180 CDI Sport 6 brzini

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:35 ,

Citroen C5

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:30 ,

Skoda Octavia 2.0 110 hp

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:20 ,

Peugeot 207 -06

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:55 , ,

Renault Megane 1.9

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:50 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации