Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Citroën , 9
BMW , 7
Opel , 6
Peugeot , 6
Audi , 4
Renault , 4
Daewoo , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Isuzu , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Avtomobil,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Avtomobil | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 мај 11:47 ,

Citroen C1 1.0 50kw benzin i plin lpg 2008 staklo

2 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 23:21 ,

Se prodava super avtomobil

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 19:56 ,

Mercedes-Benz E220 cdi AMG

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 21:08 ,

VW Passat 1.9 TDI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 23:55 ,

BMW X6 4.0

23 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:30 , ,

Avtomobil Fiat Punto 1994

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 22:33 ,

Renault Laguna 1996 benzinec

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
10 окт. 12:52 ,

PEUGEOT 208 1.4 HDI 2015g 5650eur fiksno

5 650 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
07 септ. 01:55 ,

WV Golf 6

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:16 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI eco navigation

3 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 апр. 15:39 ,

Citroen C5 2.0 avtomatik so popust za carinenje

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 11:58 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 14:23 ,

Citroen C5 2.0 100kw

4 790 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 16:16 ,

Reno 1.6 se prodava

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 21:08 ,

Se prodava

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
11 јул. 20:05 ,

Prodavam Avtomobil Opel Ascona 1.6 Diesel

Година: 1985
Километража: 300 000 - 349 999
06 јул. 14:51 ,

Nissan X Trail 2.0 16v -02 BG tabli

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
25 јун. 02:59 ,

Kupuvam avtomobil od 1100 do 1400 e.

1 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 15 000 - 19 999
29 апр. 09:18 ,

BMW 120D E87 163ks

4 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 окт. 18:15 ,

BMW 325I XDRIVE

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 21:16 ,

Lancia Ypsilon Mal avtomobil

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
18 септ. 15:08 ,

VW GOLF 4 1.9TDI REG MK CELA GOD STAKLO CUVAN

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 02:28 ,

Opel Zafira

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 23:43 ,

BMW 120D E87 163ks

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:05 Претпријатие ,

Peugeot 407 16hdi 110ks -08

6 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 окт. 09:59 ,

Suzuki Swift

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 90 000 - 94 999
19 јул. 09:54 Претпријатие ,

BMW X5 DRIVE 3.0 -08 KUPENO VO MAK KAR - ZAMENA

19 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 08:40 ,

Citroen C4 odlicen avtomobil i mnogu socuvan itno

3 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 јул. 02:17 ,

Fiat Punto1.3 multijet

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 20:04 ,

Citroen C4 mnogu socuvan avtomobil itno

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 15:53 ,

Peugeot 307

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
11 дек. 14:36 ,

Daewoo Matiz

1 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 30 000 - 34 999
29 ноем. 09:42 ,

AUDI A5

19 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун. 13:48 ,

Daihatsu Cuore 1.0 so klima

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
14 јун. 08:36 ,

AUDI A6 QVATRO

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
28 мај 14:35 ,

Renault Espace moze zamena za pomal avt

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 20:24 ,

Citroen C5 karavan 2.2 HDI

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 19:30 ,

VW BEETLE BUBA KABRIO

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
08 апр. 12:27 ,

Peugeot 206

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
02 јан. 19:34 ,

VW Passat -94

1 900 ЕУР Price Reduced

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
14 дек. 17:41 ,

ISUZU MIDI 7+1 PATNICKO KOMEBE

1 800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
14 дек. 10:06 ,

MERCEDES CLK 270 CDI ELEGANCE DIZEL

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
09 ноем. 00:21 ,

SEAT AROSA VO EKSTRA SOS JA VOZAM 10 GOD

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 13:47 ,

Chevrolet Spark -07 EXTRA SOCUVAN EKONOMICEN

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Avtomobil | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации