Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

BMW , 13
Audi , 13
Opel , 10
Ford , 5
Renault , 5
Peugeot , 4
Citroën , 3
Toyota , 2
Škoda , 2
Dodge , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 ноем. 04:46
Линк
Автомобили , Куманово

Se prodava GOLF7 / 1:6

2 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 02:34 Автомобили , Куманово

Prodavam VW Golf karavan 1.tdi pd 101ks

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 20:13 Автомобили , Куманово

Golf 6

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 09:13 Автомобили , Куманово , Липково

GOLF 5 (V) I SJELLUR NGA AUSTRIJA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
02 дек. 20:47 Автомобили , Куманово , Липково

Golf V(5) I sjellur nga Austrija

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
29 ноем. 04:46
Линк
Автомобили , Куманово

Se prodava GOLF7 / 1:6

2 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 10:36 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Golf 5

56 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 16:18 Автомобили , Куманово

VW Golf 7 tdi 1.6DSG

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 12:04 Автомобили , Куманово

Golf 5 1.9tdi 4Motion 2008

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
22 ноем. 09:56 Автомобили , Куманово

VW Golf 7 dizel 2013

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
21 ноем. 14:44 Автомобили , Куманово

Golf 7 2015 godina 1.6tdi 81kw

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 17:01 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

VW Golf 1.9 SDI 1998

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 08:38 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 15:52 Автомобили , Куманово

VW GOLF VI

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 15:36 Автомобили , Куманово

VW GOLF VII **2014**

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 ноем. 23:12 Автомобили , Куманово

***GOLF 6 1.6TDI 77kw2012god***

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 11:11 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

12 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 12:50 Автомобили , Куманово , Липково

Golf 5 2.0TDI

4 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
27 окт. 21:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
27 окт. 20:44 Автомобили , Куманово

VW Golf 3

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 08:45 Автомобили , Куманово

BMW X3 2.0 xdrive

17 500 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 19:13 Автомобили , Куманово

Golf V . Prv soprstvenik 88.600 km

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
10 окт. 14:58 Автомобили , Куманово

Golf 6 TDI 1.6 Diesel automatik viti 2010

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
10 окт. 14:58 Автомобили , Куманово

Golf 4 TDI

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
09 окт. 14:55 Автомобили , Куманово

Golf 6, 2.0 tdi

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 21:30 Автомобили , Куманово

GOLF 5 1.9 TDI

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 септ. 15:33 Автомобили , Куманово , Липково

Golf 7

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
28 авг. 23:27 Автомобили , Куманово

Golf VII 1.6

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 23:47 Автомобили , Куманово

Golf 1.9, 133Ps

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 20:35 Автомобили , Куманово

golf 4 tdi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 20:35 Автомобили , Куманово

golf 4 tdi

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 21:02 Автомобили , Куманово

Golf 5 1.9 diesel 2004god

5 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
13 јул. 20:53 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 308 GT LINE 2.0 DISEL 181 KS

13 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
26 јун. 14:16 Автомобили , Куманово

VW GOLF PLUS 2.0 TDI������������NOV UVOZ CH REG.MK STAKLO!!!

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 22:33 Автомобили , Куманово

GOLF 1.6 TDI 077/589-600

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 15:43 Автомобили , Куманово

VW Golf 3td 1996

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
14 мај 15:49 Автомобили , Куманово

VW Golf 5 1.9 215ks GTD sport 2007 registriran cela godina

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 18:23 Автомобили , Куманово

VW Golf gtd 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 09:39 Автомобили , Куманово

Audi A4 2.7 190hp

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 16:01 Автомобили , Куманово

VW Golf 7 1.6 110 HP

13 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 21:07 Автомобили , Куманово

Avtomobil Golf 1

1 000 ЕУР

Година: 1988
Километража: 5 000 - 9 999
05 фев. 18:28 Автомобили , Куманово

golf 3

Година: 1993
Километража: 15 000 - 19 999
24 јан. 14:35 Автомобили , Куманово

Golf 5 1.9

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации