Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

BMW , 7
Audi , 6
Opel , 6
Renault , 3
Ford , 2
Citroën , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 дек. 14:54
Линк
Автомобили , Куманово

Passat

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 22:52 Автомобили , Куманово

Audi Q7 3.0 TDI 3xS-Line Quattro Panorama Full Oprema

25 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 23:49 Автомобили , Куманово

Audi Q7 3.0 TDI 3xS-Line Quattro Panorama Full Oprema

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 14:21 Автомобили , Куманово

VW Passat

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
27 септ. 01:54 Автомобили , Куманово

Passat RLine so celosna istorija na servis

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 01:36 Автомобили , Куманово

Passat RLine so celosna istorija na servis

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 09:06 Претпријатие Автомобили , Куманово

Volkswagen Passat (B6) 1.9 TDI (105 Hp) 2005

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 16:25 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.6 TDI 105ks diesel

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 15:11 Автомобили , Куманово

Se prodava passat b6 1.9 105ks 2005

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 19:43 Автомобили , Куманово

Passat b4 1998

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
17 авг. 19:05 Автомобили , Куманово

Se prodava passat b6 1.9 105ks 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 23:57 Автомобили , Куманово

VW PASSAT 2.0 TDI 8V DSG

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 14:15 Автомобили , Куманово

VW Passat 2016

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
01 јун. 09:34 Автомобили , Куманово

VW Passat B8 2.0

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
12 мај 17:53 Автомобили , Куманово

2019 Passat 2.0 174ks Wolfsburg Edition

26 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
10 мај 11:14 Автомобили , Куманово

VW Passat CC 2.0 r line limited edition automatik

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 18:57 Автомобили , Куманово

PASSAT B6 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 јан. 14:23 Автомобили , Куманово

Volkswagen Passat

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 10:30 Автомобили , Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 ноем. 05:16 Автомобили , Куманово

VW passat 1993

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
16 ноем. 02:11 Автомобили , Куманово

VW passat 1993

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
13 ноем. 02:02 Автомобили , Куманово

Otkup na avtomobili

14 септ. 11:16 Автомобили , Куманово

Ok Rent a Car Kumanovo

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
13 септ. 08:17 Автомобили , Куманово

PASSAT

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 12:37 Автомобили , Куманово

VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0 TDI 4MOTION

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 12:37 Автомобили , Куманово

VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0 TDI 4MOTION

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 20:34 Автомобили , Куманово

Volkswagen Passat

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 16:59 Автомобили , Куманово

2019 Passat 2019 2.0 TSI 174ks

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
05 мај 22:17 Автомобили , Куманово

Passat 1.9 TDI

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
28 апр. 20:15 Автомобили , Куманово

VW Passat 2014

11 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
16 апр. 21:08 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 TDI

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 13:06 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9tdi 105ks 2005 registrirana

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 08:49 Автомобили , Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

26 дек. 10:06 Автомобили , Куманово

Audi A4 2.0 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 23:14 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

VW Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 20:45 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 2003

3 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 03:19 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 2003

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
09 септ. 00:31 Автомобили , Куманово

VW PASSAT 2.0 TDI 2009g UNIKAT

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 11:46 Автомобили , Куманово

VW Passat CC 2.0tdi 2008

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 23:13 Автомобили , Куманово , Липково

VW Passat 3bg 2.5tdi 4Motion

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 20:15 Автомобили , Куманово

VW Passat b6 1.9tdi 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 12:13 Автомобили , Куманово

Passat tdi 110 pcs

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
12 јун. 22:48 Автомобили , Куманово

Passat tdi 110 pcs

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации