Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Opel , 9
Audi , 5
Peugeot , 5
BMW , 4
Ford , 3
Renault , 3
Citroën , 2
Toyota , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Polo,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Polo | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 дек. 15:13 Претпријатие Автомобили , Куманово

SK-856-RP – КЕЦ Куманово

45 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 20:12 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.6tdi 66kw 90ks 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 16:41 Автомобили , Куманово

Vw Polo 1.2 benzin 44kw SWISS FABRIKA CUVANO 2011/10

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 19:28 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
12 мај 20:49 Автомобили , Куманово , Липково

VW Polo TDI 1.9 101 ps

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
30 дек. 14:42 Автомобили , Куманово , Липково

Polo TDI 1.9 101 ps

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 10:30 Автомобили , Куманово

kupuvam, otkup, otkupuvam,

5 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 ноем. 02:02 Автомобили , Куманово

Otkup na avtomobili

30 јул. 19:02 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.2 Benzin

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 01:18 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 06:09 Автомобили , Куманово

VW Polo 1999

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 08:49 Автомобили , Куманово

Otkup i zamena na avtomobili i motori

06 јан. 16:52 Автомобили , Куманово

Prodavam Polo

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 08:19 Автомобили , Куманово

Toyota Rav 4 moze zamena

7 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 08:17 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2 blumotion

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 14:52 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2 bluemotion

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 14:33 Автомобили , Куманово

Peugeot 206 SW , 1.4 HDI , registrirano do 08.22

2 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 20:06 Автомобили , Куманово

VW Polo Classic 1,9 sdi 1996

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
03 мај 21:31 Автомобили , Куманово

Se prodava Polo 1.4 dizel

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 03:36 Автомобили , Куманово

POLO 1.4 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 20:42 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 22:10 Автомобили , Куманово

Prodavam polo classic 1.9 sdi 1996god

1 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 17:27 Автомобили , Куманово

Se prodava

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев. 23:07 Автомобили , Куманово

AUDI A6 2.0TDI 2005

5 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 21:27 Автомобили , Куманово , Липково

Polo

2 300 ЕУР

05 јан. 20:48 Автомобили , Куманово

Prodavam polo classic 1.9 sdi 1996god

1 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 10:27 Автомобили , Куманово

OPEL ASTRA G CARAVAN 1.4 BENZIN 16V 90KS

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
01 септ. 22:04 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 21:12 Автомобили , Куманово

Polo 1.6 TDI

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
09 јул. 00:14 Автомобили , Куманово

Polo 1.4

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:12 Автомобили , Куманово

Polo 1.4

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:02 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 Benzin

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 20:40 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 Dizel -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
19 јун. 16:44 Автомобили , Куманово

Volkswagen Polo 1.4 TDI 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
26 апр. 17:25 Автомобили , Куманово

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 14:48 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4 -07

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 мар. 00:03 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 08:21 Автомобили , Куманово , Липково

VW Polo 1.2 Benzin

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
22 ноем. 13:29 Автомобили , Куманово

VW POLO 1.2 COMFORTLINE CH

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 ноем. 17:56 Автомобили , Куманово

VOLKSWAGEN POLO

Година: 1996
Километража: 55 000 - 59 999
18 септ. 15:52 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.4tdi 80ks bluemotion -08 fulll

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 10:12 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.2 benzin

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Polo | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации