Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Ford , 7
Audi , 1
BMW , 1
Honda , 1
Seat , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ford fokus,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ford fokus | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 јун. 19:47 Автомобили , Куманово

Se prodava

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 15:22 Автомобили , Куманово

Ford Fokus

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 14:00 Автомобили , Куманово

HONDA ACCORD 2.2CDTI UVOZ CH EKSTRA

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 јул. 14:23 Автомобили , Куманово

SEAT LEON 1.9TDI REGISTRIRAN

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 12:18 Автомобили , Куманово

FORD FOKUS 1.8TDCI UVOZ CH EKSTRA

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 15:38 Автомобили , Куманово

Ford Focus

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 20:39 Автомобили , Куманово

AUDI A4 1.9TDI 96KW 131KS -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 10:54 Автомобили , Куманово

Mercedes 200 -01 Mozna zamena za karavan vozilo

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 11:13 Автомобили , Куманово

BMW 320D M-PAKET FULL OPREMA -02

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 22:52 Автомобили , Крива Паланка

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115KS 100% UNIKAT -04

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
19 мар. 15:38 Автомобили , Крива Паланка

Ford Focus 1.8tddi 66kw 90ks Ghia EDINSTVENI -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 14:19 Автомобили , Куманово

FORD FOCUS Tddi -03

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 21:05 Автомобили , Крива Паланка

VW GOLF 4 1.9 tdi 110hp -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ford fokus | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации